Drodzy forumowicze

Anija

Member
Chciałabym was prosić o pomoc. Może ktoś z was może i chciałby pomóc dzieciom niepełnosprawnym ze szkoły specjalnej w Lublinie i ma niepotrzebny telewizor taki do którego można podłączyć dvd. Dzieciaki w świetlicy trochę się nudzą a bajki każde dziecko chętnie obejrzy. Liczę,że może się uda.
 

Anija

Member
Nieśmiało dodam, że najlepszy byłby płaski który można powiesić, pomieszczenie nie jest za duże a i dzieci są specyficzne.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Ja niestety nie mam, ale może ktoś się zgłosi. Jeśli nie, to może uda się jakąś forumową zrzutkę zrobić? :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jestem za i finansowo się dołączę :)

Oby tylko nie skończyło się jak w ubiegłym roku, z Armanigiem zainicjowaliśmy zbiórkę i skoczyło się niestety na deklaracjach. :confused:
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też jestem za, jak i poprzednio. Nie wiem jak by to można było zorganizować żeby znowu temat nie przepadł. Może Kiki zaproponowałby jakiś telewizor nie za drogi na wyprzedaży? A my będzie deklarować kwoty (każdy taka kwotę jaką ma życzenie przekazać) i może się uzbiera. Kiki potem poda konto i każdy puści kasę i dzieciaki będą miały radochę. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro sprawdzę w księgowości jak to można oficjalnie przeprowadzić.
Oczywiście znajdziemy coś na wyprzedaży.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zatem się składamy i wpłacamy pieniądze na konto Kiki, kto nie wpłaci, a się tutaj zdeklaruje, dostanie bana ;)
To chyba jedyny bat na fantastów.
Nie potrzeba tutaj zawracać głowy księgowości. Proste ; )
Skoro małe pomieszczenie, to 32" w granicach 600-1000zł powinno wystarczyć?
Wyliczyłem już 7-8 osób chętnych.
Pytanie, czy autorka wątku też się dorzuci i mamy ją uwzględniać?
Poprosimy też adres placówki, tel. itp.
 

Anija

Member
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie ul. Hirszfelda 6 81 747 14 23 też się dorzucę. Jutro podam wielkość pomieszczenia,
 

werf

Active member
Bez reklam
Moja propozycja jest taka
Kiki o ile się zgodzi niech poda nr konta
Każdy zainteresowany w płaci ile uważa za stosowne
Zobaczymy jaka kwota się zbierze


małe edit wśród uczestników zbiórki administracja rozlosuje jakiś 75 calowy TV :) żarto....m
 
Ostatnia edycja:
Do góry