double XP

pete1

New member
witam. jutro minie tydzien jak gram w cod4 zdobywajac podwojne punkty i w zwiazku z tym mam pytanie- czy wszyscy inni tez tak maja? bo wczesniej infinity ward oglaszalo wszem i wobec ze tak bedzie szczegolnie w ktorys weekend. myslalem ze to w jakims sensie nagroda za ten maintanance ale nie wiem... na jednym z zagranicznych forum znalazlem info ze inni tez korzystaja z tego dobrodziejstwa, nie skarze sie bo szybciej osiagne 55 ostatniego levelu (mam juz 43) ale... czy ktos z was tez tak ma? przeszukalem te forum i nie widze zeby ktos poruszyl ten temat. bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi byle nie w stylu "masta j" czyli "czlowieku jestes debilem i nie wiem dlaczego poruszasz taki temat na tym forum, przeciez tutaj sie porusza takie wazne tamaty jak motocykle w burnout paradise i inne bardzo wazne pierdoly, daj spokoj czlowieku!" za takie komentarze z gory dziekuje.

pozdrawiam

mistrz jot
 

Mefju

New member
W codzie mam to samo bo wczoraj kolega u mnie grał na FFA i miał 10 expa za osobę , ja grałem dzisiaj z 10 min na hardcore team deathmatch to nie widziałem :pP , co do podwójnego expa to trzeba się cieszyć i grać dalej :pP
 

pete1

New member
Masta J chodzi mi o to ze zupelnie niepotrzebnie gasisz innych uzytkownikow tego forum. jezeli pytanie wydaje ci sie banalne lub niepotrzebne to olej ten post. od tego jest te forum zeby sobie pomagac. jak nie masz nic ciekawego do napisania pytajacemu to nie pisz i nie obrazaj. ale nie jestes jedyny, bylem juz tutaj swiadkiem paru klotni i w kazdej byles strona...:D

pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Szanuję Twoje zdanie.
Zdecydowanie bardziej podoba mi się też ta wypowiedź niż poprzednia.

Jednak jeśli mam coś do powiedzenia w danym temacie to zwykle to mówię bo forum właśnie mi to umożliwia, mam prawo wyrazić swoje zdanie.

Nie udzielam się w każdym jednym temacie, to chyba widać.
W tym też bym się nie udzielał gdybyś nie wywołał mnie do tablicy, o COD4 nie mam jeszcze pojęcia.

Poza tym przecież nie wyjeżdżam od razu na kogoś w stylu "Ty debilu", jeśli już dojdzie do jakichś ostrzejszych słów to raczej jest to efekt wspólnych starań obu stron.

Pozdrawiam,
 

pete1

New member
przyjacielu drogi, dlaczego piszesz ze nie masz doswiadczenia w cod4?! nie wiesz co tracisz... gram od 11 lat na konsolach i nigdy ale to NIGDY nie bylem zwolennikiem glupich strzelanek. musze sie przyznac ze cod kupila ma malzonka na gwiazdke zeszlego roku, z braku innych gier sprobowalem i jedyna osoba ktora tego zaluje jest wlasnie ma malzonka poniewaz poswiecam grze sporo czasu, ale... skoro to prezent to trzeba to wykorzystac i grac do bolu:D. wracajac do tematu- nie mam juz double xp ale w tydzien zrobilem 45 "awansow". dla wymiataczy powiem ze mam zone i niemlode dzieci wiec godzina dziennie przez 7 dni to chyba nie jest zle te 45 leveli? no i na koniec do Masta J przepraszam stary ale mimo wszystko w paru postach zmieszales z blotem niektorych potrzebujacych pomocy. ja jak widze debilny temat to po przeczytaniu ide do nastepnego i nie zawracam sobie nim glowy, a ty kolego piszesz takiemu delikwentowi ze jest taki i owaki. wyluzuj, to tylko forum. ale przepraszam ze do ciebie pije poniewaz jak pisalem wczesniej nie jestes jedyny, widzialem paru gorszych ale skoro ty najczesciej udzielasz sie tutaj to wiesz... i tutaj apel do innych typu diekenes shade i inni. nie bierzcie tego do siebie ale prosze to jest FORUM PS3 jezeli ktos zadaje glupie pytanie to nie dlatego ze jest kretynem ale dlatego ze potrzebuje pomocy. wiec wiecej szacunku i checi pomocy a mniej "zdobylem 3456791 level w xxx , mam trzysta cali w moim super ekstra sonysamsunglgpanasonic mam 15 routerow podlaczonych kilometrami kabli wiec jestem gosciem i go skopie po jajach ze taki glupi" panowie, po to sie zarejestrowaliscie na tym forum by pomoc dawac i otrzymywac. przepraszam za DLUUUUGI post ale jak komus nie pasuje to moze napisac za cytuje kolegow "czlowieku jestes glupi i do d..y nie pisz wiecej takich dlugich tematow bo skonczylem 4 klasy podstawowki zaocznie i nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnac":D

pozdrawiam
 
Do góry