Doradźcie proszę

rafin

New member
Doradźcie mi proszę, jaka plazma jest najlepsza za ok 4000zł-4500zł. Sam już nie wiem co wybrać. Początkowo szukałem tylko LCD ale potem trochę poczytałem i bardziej przekonałem się do plazmy. Pokój mam nasłoneczniony ale są żaluzje:rolleyes: odległość od TV to ok 3 metrów ale oglądać będę pod różnymi kątami (taki pokój) sygnał to głównie "N" no i dvd (Onkyo). Zależy mi przede wszystkim na dobrym naturalnym obrazie a nie na jakiś dodatkach dyskach i takich tam. Myślałem tak o 37" - 42" ale nie wiem wolę kupić lepsze 37" niż gorsze 42" choć najlepiej to drugie i bardzo dobre:-D. Wolałbym plazme (panasonic lub inną dobrą) a z LCD to zastanawiałem się nad Sharpem lub Toshibą. Co wy o tym sądzicie? Pomóżcie proszę... Z góry dzięki WIELKIE
 

maurooooo

New member
:)

W tej granicy cenowej proponuje ci ktorys z modeli samsunga c91h albo Q91h ...zdecydowanie w tej klasie cenowej obraz prezentuje sie na nich najladniej....odradzam plazmy lg slabo swieca , dosyc awaryjny sprzet Pozdrawiam
 

rafin

New member
Dzięki za odpowiedź. Niestety jakoś samsungi mnie odpychają. A co powiecie na Panasonic TH-42PV60? Jakoś tak najbardziej mi się podoba jego opis :hmm: . Niestety tylko opis bo na żywo trudno go dopaść
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to stary model - odpuść.
Ja i tak z całej oferty wybrałbym Panasonica PV 70. Po zmianie softu - gra bardzo dobrze. Na dowód przeczytaj setki pozytywnych opinii.
 

rafin

New member
kiedy to napisałeś to właśnie czytałem o tym modelu na forum i byłem na fragmencie kiedy testujesz ów model i nie masz o nim dobrej opinii. Teraz piszesz o jakimś sofcie, bardzo Cię proszę napisz na czym to polega i czy ta zmiana jest wprowadzona automatycznie w nowszych modelach czy trzeba ją sobie samemy wprowadzać?:(
 

doubleube

New member
kiki napisał:
to stary model - odpuść.
Ja i tak z całej oferty wybrałbym Panasonica PV 70. Po zmianie softu - gra bardzo dobrze. Na dowód przeczytaj setki pozytywnych opinii.

wlasnie, jak ze zmiana softu?
jaki jest najnowszy?
czy jak si wejdzie w tryb serwisowy (000) to mozna cos przypadkowo zmienic?
ja w tym trybie nacisnalem 1 i jakies cyfry w kodzie chyba hex zaczely zliczac cos, wiec szybko ucieklem -> EXIT
 

wideo5

New member
kiki napisał:
to stary model - odpuść.
Ja i tak z całej oferty wybrałbym Panasonica PV 70. Po zmianie softu - gra bardzo dobrze. Na dowód przeczytaj setki pozytywnych opinii.
ja mam dwa modele starszy 42pv60 oraz 50pv70 i niestety ale starszy pomino wyglądu jest lepiej wykonany, ma więcej gniazd i po prostu lepiej odbiera m.in większy poziom czerni niż w nowszym modelu. puść farbę o co chodzi z tym nowym softem w tv z serii pv70 bo to może powód gorszego odbioru.
 

jawer1

New member
Wiem, że jesteś zrażony do Samsunga, Ale jednak spróbuję ci zarekomendować 42-Q91.
Mam N, oglądam z 2,8-3,1m i pod różnymi kątami (teraz np pod kątem ok 30st.(obraz taki sam jak pod kątem 90st).
Mam wyoglądane ok 3000h i pomimo upływu czasu nadal uważam, że był to (i wg mnie chyba nadal jest) najlepszy wybór jeśli chodzi o pazmy do 4500PLN.
O wadach i zaletach możesz przeczytać w wątku o Q91, albo też w moich wcześniejszych postach.
Może dziś, przed zakupem, zastanowiłbym się jeszcze nad nowym Hitachi 42T01 i Panasem FullHD PY lub PZ.
O Pionku nie wspominam bo jest poza moim zasięgiem finansowym.
Mimo że od czasu kiedy kupiłem Samsunga wyszedł jeszcze LG z „bajerami” (100Hz, 24p, USB itp.), to jakoś jakość obrazu tych plazm mnie nie przekonuje. Mam za to lodówkę LG i ta jest super.;)

Polecam 42Q91 !!!
 
Ostatnia edycja:

kenobi36

New member
Byłem mocno zrażony do marki Samsung, nawet przy oglądaniu nie zwracałem uwagi na tę markę ale jak zwróciłęm .... od 3 tygogni u mnie stoi 50Q96 i uważam że był to dobry wybór.
 
Do góry