Doradźcie kino domowe do około tysiąca zł.

tyskiebeer

New member
Prosze o rade.
Niedawno kupiłem TV samsunga LE40C650. Wiadomo że apetyt rośnie w miare jedzenia wiec teraz zachciało mi się kupić do niego kino domowe. Wbudowane głośniki grają bardzo dobrze ale brakuje troche tej przestrzeni dźwięku i basu.
Telewizor wisi na ścianie po środku ściany. Kanapa ustawiona centralnie naprzeciw niego. Pokój 4mx4m.
To będzie moje pierwsze poważne kino domowe ( wcześniej tylko z komputera + zestaw głośników 5.1 ) i nie wiem na co zwracać uwagę. TV posiada funkcję Anunet+ ktora pozwala sterować jednym pilotem urządzeniami samsunga z tą funkcją i nie wiem czy pchać się w kino samsunga czy może coś innego.
Może moje wymagania. Miło by było gdyby kino odtwarzało filmy bluray zarówno z płyt jak i podpiętego przez USB dysku zewnętrznego. Jeśli jest taka możliwość to by również dzwięk stereo potrafiło przerobić na 5.1 ( oglądanie zwykłej tv i kanałów satelitarnych - o ile to możliwe )
Im większą liczbę formatów będzie w stanie odtworzyć tym lepiej ( divx , xvid, mp3, wmv itd)
Bardzo pożądane by działały polskie napisy txt.
Nie bardzo wiem na co jeszcze zwrócić uwage. Chciałbym zestaw który bedzie najbardziej uniwersalny i z którego będę zadowolony.
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam.
 

pkomp

New member
rozejrzyj się w kinach samsunga - wszystko masz na stronie - poszukaj modelu z BD i odtwarzanie mkv a potem poszukaj na necie cen :)
 
Do góry