Doradzcie jakies dobre stereo do 3000 PLN

przemo77

New member
Potrzebuje kupic jakies dobre stereo. Kwota jaka chce przeznaczyc to jakies 3 tys PLN, no powiedzmy ze jak bedzie to sprzet naprawde ciekawy to 4 tys PLN, ale wedlug cen raczej sklepowych a nie okazyjnych.

pomieszczenie - 19,15 m2
muzyka - metal, rock
dodatkowe wymagania - sprzet ma sluzyc tez jako naglosnienie pokoju z telewizora. Nie wiem co prawda jak to zrobic ale mysle ze przydaloby sie HDMI i optyk. Do tego dobrze by bylo zeby bylo DVD.
Musi miec tez zlacze USB i przeczytac MP3 z pendriva.

Zawsze moge isc i kupic Yamahe 840 i pewnie nie bylby to najgorszy wybor, no ale w tym wypadku zostaje mi rezerwa gotowki wiec moze warto pokusic sie o cos lepszego ? Dobrze by bylo zebyscie doradzili jakis dobry sklep w Poznaniu.

Edit:
A co sadzicie o takim zestawie:
Harman/Kardon HK 3490 STEREO HK 3490 + JBL ES 80
W pewnym salonie audio w poznaniu kosztuje to 3299 PLN. Zostalo by jeszcze na jakis fajny odtwarzacz Blue Ray
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dobrze kombinujesz do metalu niezły zestaw ,jeżeli chcesz więcej wrażeń i lepszego dźwięku,zastąp kolumny JBL Magnatami Quantum 657 .Na blu -ray Harmana jest teraz promocja ,można go mieć za 649zł - to niezły odtwarzacz -będziesz mieć komplet
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Potrzebuje kupic jakies dobre stereo. Kwota jaka chce przeznaczyc to jakies 3 tys PLN, no powiedzmy ze jak bedzie to sprzet naprawde ciekawy to 4 tys PLN, ale wedlug cen raczej sklepowych a nie okazyjnych.

pomieszczenie - 19,15 m2
muzyka - metal, rock
dodatkowe wymagania - sprzet ma sluzyc tez jako naglosnienie pokoju z telewizora. Nie wiem co prawda jak to zrobic ale mysle ze przydaloby sie HDMI i optyk. Do tego dobrze by bylo zeby bylo DVD.
Musi miec tez zlacze USB i przeczytac MP3 z pendriva.

Zawsze moge isc i kupic Yamahe 840 i pewnie nie bylby to najgorszy wybor, no ale w tym wypadku zostaje mi rezerwa gotowki wiec moze warto pokusic sie o cos lepszego ? Dobrze by bylo zebyscie doradzili jakis dobry sklep w Poznaniu.

Edit:
A co sadzicie o takim zestawie:
Harman/Kardon HK 3490 STEREO HK 3490 + JBL ES 80
W pewnym salonie audio w poznaniu kosztuje to 3299 PLN. Zostalo by jeszcze na jakis fajny odtwarzacz Blue Ray
Zestaw ten ampli ze Studio 190 i wtedy w tym pomieszczeniu będzie się dobrze słuchać.
 
Do góry