Dołożyć wzmacniacz stereo do kina domowego czy nie?

viperski

New member
Mam w salonie (5x6m) taki oto zestaw:
Ampli Onkyo tx-rz900, fronty quadral platinium m40, sub Rel t9i, reszta nieistotna.
Służy mi to do wszystkiego po trochu, tv, filmy, muzyka (elektronika, pop, r&b) ze spotify.
Zastanawiam się co mogłbym zrobić żeby poprawić doznania odsłuchowe w stereo.
To co mi przychodzi do głowy, to dołożenie do tego porzadnego wzmacniacza stereo podpiętego pod pre-out w amplitunerze.
Proszę o opinie czy to dobry pomysł, czy w ogóle gra warta świeczki, czy może nie iść ta drogą.
Nigdy nie słyszałem swoich kolumn grajacych na takim sprzęcie, wiec nawet nie wiem czego się spodziewać.
 

magdak

New member
Zdecydowanie tak. Warunek aby dopasować wzmacniacz , kabelki, źródła dźwięku , do kolumn, aby były siebie warte. W myśl zasady, o sile systemu, decyduje jego najsłabszy element. Wówczas z czasem, zapomnisz o wielokanałowym wzmacnaiczu. Będzie Ci slużył,jedynie do kd.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Amplituner Onkyo ma niezłą sekcję audio i nawet gdyby udało się poprawić brzmienie trzeba dobrej klasy wzmacniacz .Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do takich rozwiązań - ale to jest moje zdanie
 

Dingo

Member
A do kompletu jeszcze dobry przed-wmak (P3000R) i będzie hulało! Już na dniach mam nadzieję się o tym przekonywać u siebie ;)
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Heh ja sam mam m5000r to wiem ze to kawal dobrej puszki a w polaczeniu z p3000r to juz wogole [emoji6] takze Dingo dobrej zabawy
 
Do góry