Dolby Vision sony XH90 - konsola

ralotm

New member
Witam, przymierzam się do zakupu konsoli do TV 65Xh90 i zastanawiam sie nad wsparciem Dolby Vision w trybie 4K 120Hz. Czy to prawda, że na xboxie series x go nie ma a na PS5 już jest ? Osoby które mają xboxy nowe może wypowiedzą się jak sie używa xboxa na TV firmy sony
 

Coolek33

Member
Xbox na tym Tv ma albo 4k 120fps albo Dolby Vision. Tzn tv ma tylko takie ustawienie dla hdmi.
3e34b8a4b8523acaba6cad71283d71e9.jpg
 

Coolek33

Member
Tu raczej kwestia ustawień tv. Bo wybierasz, że albo chcesz DV albo 120fps. I konsola to wykrywa. Jeżeli zaś chodzi o samą konsolę to jestem zadowoly. XSX jest nie tak duży, szybki, ma quick resume co mi się bardzo podoba no i w sumie głównie ogrywam gamepassa. Dlatego wybór padł na XSX. 340 cebulionów z aktywację z allegro na 2 lata i dzieciaki mają masę gier i ja w coś popykam. A co do ps5 się nie wypowiem. Do ps3 miałem wszystkie potem przesiadłem się na Xone.
 

Michu30

New member
PS5 nie obsługuje Dolby Vision w grach Xbox Series X obsługuję. co tu więcej pisać. PS5 pod względem mocy i bajerów jest strasznie ograniczone, a sama jego konstrukcja softu bardzo przestarzała jak na dzisiejsze czasy. PS5 nie obsługuje vrr oraz allm, Dolby Vision ani dolby atmos i tu jest straszna lipa jak dla mnie. Konkurencja czyli xbox to wszystko posiada.
 
Do góry