Dolby vision,Atmos HDMI 2.1, 65''

Carlos90

New member
Witam jak w tytule a więc szukam:
Tv z konkretnymi parametrami i tylko takie mnie interesują:
Dolby Vision
Dolby Atmos
Niski input
Pełne podświetlenie matrycy
Złącze hdmi 2.1 najlepiej wszystkie złącza
Cale 65 do 70
Cena do 10 tyś
Dzięki pozdrawiam i słucham propozycji :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nazywa się LG 65C9.Masz wszytko co potrzeba i mieścisz się w cenie.
Zaloguj się tylko w klubie HDTV .
 
Ostatnia edycja:

FanKosmosu

New member
LG C9. W tej chwili 65 cali będzie kosztowało więcej niż 10.000, ale to się zmieni w przeciągu 4 miesięcy, a w maju 2020 cena spadnie do 7.000-8.000.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecnie razem po sprzedaniu nawet na Allegro gratisów - kosztuje dokładnie 10 tys zł.
 

Carlos90

New member
Dziękuję za podpowiedź lecz zapomniałem dodać nie interesują mnie oledy kochani, czy aż taki mały wybór jest z tymi parametrami telewizorów ? Hmm bardzo to ciekawe niby kilka rzeczy które chce i już jest problem widzę 🤔🤔
 

Carlos90

New member
Co kto lubi nie muszę mieć tego co inni mają :)
Czy ktoś jest w stanie wymienić kilka modeli z takimi parametrami, led,Nano,mikro led,byle co oby nie oled dzięki pozdrawiam:)
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Albo weź pod uwagę te serię TCL - QLED, która właśnie wchodzi na polskie sklepy.
Modele z serii TCL EP68 są najlepiej wyposażonymi z całej linii EP. Obsługują bowiem wszystkie standardy HDR, wraz z Dolby Vision, HDR10+ i HLG. Ponadto zapewniają one szeroką paletę barw i dźwięk w Dolby Atmos. Do zestawu dołączony jest dodatkowy pilot do komend głosowych. Ceny zaczynają się od 2199 zł za model 50”, a dalej mamy 2699 zł w przypadku 55” oraz 65” w cenie 3899 zł.
Brakuje tylko HDMI 2.1.
A jeszcze w tym roku pojawi się w sprzedaży 75-calowy telewizor TCL X10 w rozdzielczości 8K! I ten na pewno będzie miał HDMI 2.1.
Na rynkach australijskim i nowozelandzkim będzie dostępny już we wrześniu 2019.
 
Ostatnia edycja:
Do góry