dolby virtual w avr255

tom0987

New member
Witam pytanie do posiadaczy avr255.

chodzi mi o tryb dolby virtual speaker ,a dokładniej jak amplituner gra u was w tym trybie czy fronty lewy i prawy grają z tą samą siłą głosu .Powiedzmy na radiu przy słuchaniu tv, mp3 .Pytałem na tym forum kilku osób jedni mówią że oba głośniki graja z tą samą siłą głosu inna znów mówiła iż prawy głośnik gra głośniej niż lewy? W moim ampli w tym trybie obojętnie czy słucham radia czy muzyki z ntv czy też mp3 czy też płyt cd, lewy głośnik zawsze gra dużo głośniej niż prawy, praktycznie słyszalny prawy. Dodam iz po kupnie o ile dobrze pamiętam w tym trybie grały oby dwa głośniki równo ,zmieniło (tak mi sie wydaje ) to po 3 wizytach w serwisie i teraz nie wiem czy oni coś poknocili czy też tak jak to pan w serwisie powiedział ten tryb służy tylko do uprzestrzenniania dźwięku dolby digital ,ścieżki 5.1 na dwuch kolumnach?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Czeka cie przechadzka do sklepu np. MM, sprawdzenie trybu samemu na własne uszy i jak grają tak samo to do serwisu z adnotacją, że sprawdzałeś inny egzemplarz i było ok więc tu tez tak chcesz.
 

tom0987

New member
no tak chyba muszę zrobić ,blackninja powiedz mi jak to jest z gwarancją 2 drugim roku użytkowania

jeśli ktoś z kolegów może to niech sprawwdzi ten tryb na radiu i da znac!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry