Dodatkowy tuner w telewizorze

Wykalaczka

New member
Witam,

jestem posiadaczem telewizora sony bravia kdl-40v4000, na stronie producenta pisze, że posiada on Tuner cyfrowej telewizji naziemnej (DTT) (MPEG-2) , a żeby odbierać u siebie kanały potrzebuję MPEG4, czy można dokupić jakiś konwenter albo tuner, który umożliwi mi odbiór kanałów telewizji cyfrowej, bo na wbudowanym pokazują mi sie nazwy kanałów, ale nie ma obrazu...
Proszę o propozycję takich urządzeń i czy jest problem z kompatybilnością takich konwenterów?
 

Wykalaczka

New member
A Co sądzisz o takim urządzeniu?
Modul-dostepu-CI-MPEG4-Neotion-NP4
(niestety nie mogę dodawać linków;)

Ten jest wycofany z oferty, a nie mogę znaleźć podobnego urządzenia, dziwne....
możesz polecić jakiś model na CI? Czy koniecznie muszę wybierać z tych dekoderów wcześniejszych
 

babus

Member
Co do konkretnego urządzenia, czy moduł CI, czy oddzielny tuner to nie pomogę. Korzystam z kablówki UPC i nie zagłębiałem się w temat TV naziemnej. Może ktoś bardziej obeznany pomoże.
 

tdx

New member
Bez reklam
Teoria jest taka że jak najbardziej po to własnie masz w TV gniazdo CI, tylko niestety nikt Ci nie zagwarantuje czy dany moduł będzie pracował z TV...
Czyli tylko metoda prób i błędów.
Najlepiej iść do sklepu i dogadać się ze sprzedawcą że bierzesz na próbę jak będzie dziać to kupisz.
Na necie możesz znaleźć moduły którzy których sprzedawcy już mają katalog TV z którymi TV chodzi.
 
Do góry