Docierać albo nie docierać oto jest pytanie :)))

drabon

New member
O docieraniu plazm bardzo dużo i dokładnie mówiło się w tematach archiwalnych których już na tym forum nie ma bo admin wykasował - a szkoda .
No właśnie - szkoda:sad:. Poza tym minęło już trochę czasu, więc może się też coś w tej materii pozmieniało...?
 

admat

Member
Jestem ciekaw jak się sprawują te plazmy. Mam klienta któremu instalowałem Hitachi 9700 4 lata temu i niedawno byłem u niego. Muszę powiedzieć że nie ma żadnych nie pożądanych ubocznych efektów. Muszę przyznać że była docierana. Czy ktoś powie jak inne kilkuletnie się sprawują??
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Na bieżąco mam dostęp do kilku plazm "wiekowych".
Żadna nie była docierana (ale wszystkie ustawiane na "naturalny" odbiór) , tylko jedna u starszych ludzi ma widoczne logo TVP (z bliska - ale oni chyba z 90% te kanały preferują i... loga nie widzą).

Dzwoniłem w tym roku do 2 producentów w sprawie "docierania" i jednoznacznie odpowiedzieli ze nowe modele tego nie wymagają. ;)
 

bogaty

New member
Bez reklam
U mnie wyglądało to tak że chciałem docierać, ale przyzwyczajony do skali 100 w TV nie sprawdziłem jaką skalę ma X10, ustawiłem na 45 kontrast kolory 40 i tak wyglądało moje docieranie.Czyli w gruncie rzeczy nie docierałem, bo wartości były powyżej tej ustalonej 50%.
 
Do góry