Dobry uchwyt-wysięgnik do 37"poszukiwany

bohen25

New member
witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Toshiby 37 XV 635 DG, pora zawiesić go na ścianie.
poszukuję uchwytu-wysięgnika koniecznie z regulacją 90 stopni w pionie-żebym po przekręceniu mógł oglądać Tv z łóżka.
znalazłem na allegro dwa interesujące modele-oceńcie proszę lub ewentualnie zaproponujcie jakąś alternatywę.

propozycja numer 1- UCHWYT LCD/TFT17-37 WYSIĘGNIK 30KG+KOŁKI FISCHER (959380858) - Aukcje internetowe Allegro

propozycja numer 2- TYTAN UCHWYT-RAMIĘ WYSÓW*ATEST 80KG*REGUL.UCH073 (967664078) - Aukcje internetowe Allegro
 

bohen25

New member
witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Toshiby 37 XV 635 DG, pora zawiesić go na ścianie.
poszukuję uchwytu-wysięgnika koniecznie z regulacją 90 stopni w pionie-żebym po przekręceniu mógł oglądać Tv z łóżka.
znalazłem na allegro dwa interesujące modele-oceńcie proszę lub ewentualnie zaproponujcie jakąś alternatywę.

propozycja numer 1- UCHWYT LCD/TFT17-37 WYSIĘGNIK 30KG+KOŁKI FISCHER (959380858) - Aukcje internetowe Allegro

propozycja numer 2- TYTAN UCHWYT-RAMIĘ WYSÓW*ATEST 80KG*REGUL.UCH073 (967664078) - Aukcje internetowe Allegro

nikt nie wieszał tv, znaczy wszyscy mają stojące tak?
 

WuWu

New member
Witaj
Mam uchwyt podobny do tego drugiego - 80 KG. kupiłem tylko ta część z ramionami. Uchwytu do TV nie kupiłem. Zwróć uwagę, że trzeba go kupić oddzielnie ! Ja w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym dospawałem płytkę z wywierconymi otworami 200x200 mm. Jako, że z boku widać jego mocowanie do ściany, zrezygnowałem z dwóch poziomych płaskowników. Część trzymająca dwa elementy uchylne przykręciłem bezpośrednio do ściany na 4 górne śruby. Całość przed montażem pomalowałem farbą w spraju na kolor ściany.
Trzyma a i w oczy się nie rzuca :p
 

bohen25

New member
Witaj
Mam uchwyt podobny do tego drugiego - 80 KG. kupiłem tylko ta część z ramionami. Uchwytu do TV nie kupiłem. Zwróć uwagę, że trzeba go kupić oddzielnie ! Ja w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym dospawałem płytkę z wywierconymi otworami 200x200 mm. Jako, że z boku widać jego mocowanie do ściany, zrezygnowałem z dwóch poziomych płaskowników. Część trzymająca dwa elementy uchylne przykręciłem bezpośrednio do ściany na 4 górne śruby. Całość przed montażem pomalowałem farbą w spraju na kolor ściany.
Trzyma a i w oczy się nie rzuca :p

dzięki za odpowiedź, mógłbyś zrobić fotkę jak to u Ciebie wygląda i wstawić ?
 

WuWu

New member
mógłbyś zrobić fotkę jak to u Ciebie wygląda i wstawić ?

Proście, a będzie wam dane :-o





Kupiłem to w Elektowordzie za 78,60. Nazywa się to "Adapter drżaku pro MKF-WA3A". Jest Czeskie i ma nośnośc 80 kg. Do tego był jeszcze potwornie wielki i drogi uchwyt do TV, którego nie kupiłem :-o
Było czarne i zostało pomalowane sprejem.

Długość ramion to:
podwójne 355 mm
pojedyncze 290 mm
Co daje razem ponad 65 centymetrów od ściany do środka tv.
Pozwala mi to ustawić tv prostopadle do ściany.


Jak masz jeszcze pytania, wal śmiało.
 

bohen25

New member
dziękuję bardzo za fachowe doradztwo, i za pracę włożoną wiesz fotki i te sprawy. zamówię ten drugi uchwyt, jakoś lepiej się prezentuje no i obciążenie 80 kg to zawsze więcej niż 30 kg u pierwszego z rywali.
uchwyt jakiś sobie dorobię u zaprzyjaźnionego mechanika-po co kasę marnować.
właśnie o taki sposób montażu mi chodzi.
jak już się uporam to pochwalę się w tym wątku:)
pozdrawiam i dziękuję
 

WuWu

New member
Naprawdę ie ma za co.
Ciesze się, że mogłem pomóc.
Montaż do ściany wykonałem na 4 górne śruby, uwzględniając konieczność podniesienie TV, jeśli kiedyś dojdzie kolejne urządzenie poza magnetowidem stojącym pod spodem. Prawdopodobnie będzie to nagrywarka DVD + odtwarzacz BluRey. Wtedy przesunę mocowanie do góry o odstęp śrub i nie pozostaną mi widoczne dziury w ścianie.
 
Do góry