Dobry, tani amplituner

jaskst

New member
Posiadam "zabytkowego" Technics'a SA-EX700
Kolumny Koda AV702F (bez subwoofer'a)

Przymierzam się do zakupu nowego amplitunera i stąd pytanie.
Czy poniższy sprzęt będzie OK?
Nie jestem audiofilem, większość muzyki słucham w formacie mp3 zapisanym na HDD.
Chciałbym jednak cieszyć się w miarę dobrym dźwiękiem z Blu-Ray'a. 5.1 w zupełności wystarczy. Wymagania więc mam co najwyżej podstawowe (co by nie powiedzieć, minimalne).

Pioneer VSX-322 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ktos kiedyś mi powiedzial ze taniego to nic nie może być dobrego wiec może warto dolozyc i cos kupic droższego....
lolek
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ktos kiedyś mi powiedzial ze taniego to nic nie może być dobrego wiec może warto dolozyc i cos kupic droższego....
lolek
lolek poeta, nawet nie czuje że mu się rymuje... :krol:
A ja myślę że przemko ma rację, do tego zestawu kolumn oraz rodzaju źródła (mp3 z HDD) nie ma potrzeby kupowania droższego sprzętu. A tak kolega będzie miał najnowsze kodeki w ampli, wejścia HDMI i kilka bajerów.
Ponieważ stare Technics'y to była "stara dobra szkoła" to lepiej nie pozbywaj się go zanim nie kupisz nowego ampli, bo może się okazać że staruszek generuje całkiem przyzwoity dźwięk :)
 

jaskst

New member
A tak kolega będzie miał najnowsze kodeki w ampli, wejścia HDMI i kilka bajerów.

O to mi właśnie chodzi. W Technics'ie nie ma kodeków, są tylko wej/wyj analogowe. HDMI pozwoli mi podpiąć Blu-Ray, nagrywarkę z HDD, z której słucham muzyki i telewizor. Nie sądzę, abym ze swoim słuchem zauważył jakąś różnicę.
 
Do góry