Dobry czas na zakup TV ?

Leszek CH

New member
Zamierzam kupić sony kdl-le-40v2000, czy sierpień to już dobry czas, czy może jeszcze poczekać?.Aktualna cena w Megamedia 8.500. Co myślicie o zakupie tego TV przez internet. A może coś innego w podobnej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ten model dostaniesz znacznie taniej - za 8299 zł
Ale JVC 40 s 70 - zdaniem tych co mieli prezentację gra lepiej i ma większe mozliwości.
Cenę też dostaniesz wyjątkową.
Porównaj obydwa model najlepiej sam.
Kupując prze internet masz mozliwość zwrotu w ciagu 10 ciu dni - jeśli nie spełnia Twoich oczekiwan, ale nie napisałeś nic o warunkach.
jaki masz sygnał ?
nasłonecznienie pokoju?
co bedziesz podłączał ?
pozdrawiam
 

Leszek CH

New member
Dobry czas na zakup

Witam!
Kiki, dziękuję Ci za pomoc.Dodam, że pokój jest południowy(żaluzje). Podłączał będę cyfre + i dvd. Sony V2000 oczarował moją żonę swoim wyglądem. Czy JVC 40s70 występuje w ciemnej obudowie, jaka byłaby jego cena, ewentualnie gdzie mógłbym kupic taniej tego Soniaka?
Mieszkam między Krakowem i Katowicami.
 

rep

New member
PanasKontraDżejwis

Leszek CH napisał:
Witam!
Kiki, dziękuję Ci za pomoc.Dodam, że pokój jest południowy(żaluzje). Podłączał będę cyfre + i dvd. Sony V2000 oczarował moją żonę swoim wyglądem. Czy JVC 40s70 występuje w ciemnej obudowie, jaka byłaby jego cena, ewentualnie gdzie mógłbym kupic taniej tego Soniaka?
Mieszkam między Krakowem i Katowicami.

Witam.
Powiem ci Leszku, że mam podobny problem tylko zasytanawiam sie między plazmą pv600 a lcd s70. Soniaka wogóle nie brałem pod uwage i nie biore.
Pomyśl też o tym Pnasiku bo warto.
Pozdro.
 

Leszek CH

New member
Dobry czas na zakup

Witam!
Po tym jak samsung le-40 m61 przegrał z moją żoną desingiem (wysoki połysk) byłem pewien, że na placu boju został tylko sony V2000. Najpierw Kiki dał mi do myślenia a Ty rep też trochę dołożyłeś. Powiedz, dlaczego wogóle nie brałeś pod uwagę sony V2000. Czy dowiedziłeś się o nim coś , czego ja nie wiem? Oczywiście przemyślę tego Panasa.
Pozdrawiam!
 

rep

New member
soniak???

Leszek CH napisał:
Witam!
Po tym jak samsung le-40 m61 przegrał z moją żoną desingiem (wysoki połysk) byłem pewien, że na placu boju został tylko sony V2000. Najpierw Kiki dał mi do myślenia a Ty rep też trochę dołożyłeś. Powiedz, dlaczego wogóle nie brałeś pod uwagę sony V2000. Czy dowiedziłeś się o nim coś , czego ja nie wiem? Oczywiście przemyślę tego Panasa.
Pozdrawiam!

Witam.
Powiem szczerze,. że poprostu miałem przykre doświadczenie z firmą sony. Zepsuł mi sie dośc powaznie pare lat temu tv sony oraz monitor do kompa dokładnie po 2 latach użytkowania. To chyba jeden z główniejszych powodów. Po za tym widziałęm w MM te dwa televizorki i bardziej mi sie podobało jak świeci JVC. Wtedy nie brałem go nawet pod uwage tego dżejwisa bo kosztował 11 000,a to było ponad miesiąc temu, ale teraz cena spadła i to ho ho. Tylko jeszcze ten Panas pv600 jak on świeci, kozak. Nie wiem co wybrać.
Jak kupisz JVC to daj znać jak chodzi na cyfrze, bo ja też korzystam z c+.
P.S.
Zeczywiście v2000 ładnie wygląda :)
 

rep

New member
soniak???

Leszek CH napisał:
Witam!
Po tym jak samsung le-40 m61 przegrał z moją żoną desingiem (wysoki połysk) byłem pewien, że na placu boju został tylko sony V2000. Najpierw Kiki dał mi do myślenia a Ty rep też trochę dołożyłeś. Powiedz, dlaczego wogóle nie brałeś pod uwagę sony V2000. Czy dowiedziłeś się o nim coś , czego ja nie wiem? Oczywiście przemyślę tego Panasa.
Pozdrawiam!

Witam.
Powiem szczerze,. że poprostu miałem przykre doświadczenie z firmą sony. Zepsuł mi sie dośc powaznie pare lat temu tv sony oraz monitor do kompa dokładnie po 2 latach użytkowania. To chyba jeden z główniejszych powodów. Po za tym widziałęm w MM te dwa televizorki i bardziej mi sie podobało jak świeci JVC. Wtedy nie brałem go nawet pod uwage tego dżejwisa bo kosztował 11 000,a to było ponad miesiąc temu, ale teraz cena spadła i to ho ho. Tylko jeszcze ten Panas pv600 jak on świeci, kozak. Nie wiem co wybrać.
Jak kupisz JVC to daj znać jak chodzi na cyfrze, bo ja też korzystam z c+.
P.S.
Zeczywiście v2000 ładnie wygląda :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Możemy rozmawiać godzinami , ale najlepszą formą stworzoną dla kupujących jest prezentacja. Przecież nie wiadomo jakie człowiek ma upodobania . Choćby żona.
A JVC w porównaniu z innymi - gra lepiej.
Szczególnie ,że różnica cen między oferta dla Vip a cena MM jest imponująca. U nas w mieście - 4000 zł.
Więc na prezentację poproś :
42 PV 600 - Panasonic
40 V 2000 - Sony
40 S 70 - JVC
i w tym gronie polegaj juz na swojej opinii.
pozdrawiam
 

Leszek CH

New member
Dobry czas na zakup

Witam!
Serdeczne dzięki za pomoc. Napewno wybiorę coś z tego:
Sony V2000,
JVC 40S70,
Panas 42PV600,
oczywiście opierając się na takich
autorytetach jak kiki i nie tylko!
Sory, ale odbiegliśmy nieco od tematu: DOBRY CZASNA ZAKUP.
Proszę o info. jeżeli ktoś ma doświadczenia, czy czas wakacji to ten właśnie dobry czas.
Za tydzień chcę trochę odsapnąć, więc najlepszy czas dla mnie to początek września.
Kiki, czy mam szansę na prezentację w domu, mieszkam k. Katowic i Krakowa?
Oczywistym jest, że zaraz po I-szej sesji dam znać!
Pozdrawiam!
 

MORFEUSZFX

New member
2006-08-01

Według wiceprezydenta AU Optronics (AUO) pana Hsiung Hui, ceny podstawowych modeli TV LCD z ekranami o przekątnej 37 cali powinny, jeszcze w tym roku, spaść poniżej 1000$. Ceny paneli LCD spadają nieco wcześniej niż ceny gotowych wyrobów, a właśnie w pierwszym kwartale roku odnotowaliśmy istotny spadek ich ceny. W tym okresie spadek cen na TV LCD był łagodniejszy co podyktowane było wysokim popytem stymulowanym przez World Cup 2006. Średnia cena paneli LCD była niższa w lipcu w stosunku do czerwca o 8% z 628$ do 578$, natomiast średnia cena gotowych TV LCD spadła w tym okresie zaledwie o 2.3% z 1827$ do 1785$.
Można prognozować, ze cena 37 calowych TV LCD będzie, w drugim półroczu 2006, spadać znacznie szybciej niż w pierwszym i wzrost sprzedaży tego segmentu będzie istotniejszy niż miało to miejsce w pierwszym półroczu.
Pan Hsiung Hui prognozuje, że sprzedaż TV LCD w tym sezonie będzie wynosiła 42-44 mln sztuk, a proporcja sprzedaży w pierwszym półroczu w stosunku do drugiego, wyniesie: 35:65.

Pozdrawiam - MORF :cool:
 

Leszek CH

New member
Dobry czas na zakup

Witam!
Serdeczne dzięki za pomoc. Napewno wybiorę coś z tego:
Sony V2000,
JVC 40S70,
Panas 42PV600,
oczywiście opierając się na takich
autorytetach jak kiki i nie tylko!
Sory, ale odbiegliśmy nieco od tematu: DOBRY CZASNA ZAKUP.
Proszę o info. jeżeli ktoś ma doświadczenia, czy czas wakacji to ten właśnie dobry czas.
Za tydzień chcę trochę odsapnąć, więc najlepszy czas dla mnie to początek września.
Kiki, czy mam szansę na prezentację w domu, mieszkam k. Katowic i Krakowa?
Oczywistym jest, że zaraz po I-szej sesji dam znać!
Pozdrawiam!
 

hawranek

New member
Hej Leszek CH, ja również jestem z tych okolic co Ty, jak będziesz brał prezentacje to ewentualnie daj znać chętnie się dorzucę. Zobaczyłbym w akcji również sharpa 37ge1 tylko nie jest z tego co wiem dostępny, a szkoda. Mój zakup wypada nieco później bo w okolicach końca września począteku października.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ge1 - dziś rozmawiałem - ma wejść około połowy września. Również zaproponowanie cen dla tych którzy cierpliwie czekają na swój egzemplarz - ma być specjalnie uhonorowane.
Dla mnie propozycja Sharpa - sensacyjna , tym bardziej że zapowiedziane przez Cyfrę + i Sharp Polska modele ge1 - jeszcze nie zrealizowne mimo obietnic.

Sam sprawdzisz i dołączysz do wszystkich którzy są super zadowoleni z prezentacji - bez względu nawet na wynik.
Dziś klienci w prezentacjach - wybierali 3x JVC -40 s70 i 37 s 60,2 x Pionera XDE ,2 x Sharpa BV 9 .
I jeszcze wszyscy zadowolni. I niech tak pozostanie
pozdrawiam
 

JAREK

New member
Sory, ale odbiegliśmy nieco od tematu: DOBRY CZASNA ZAKUP.
Proszę o info. jeżeli ktoś ma doświadczenia, czy czas wakacji to ten właśnie dobry czas.

Moja nieżyjąca już babcia mawiała, że "...konia i domu w lecie się nie kupuje..." Coś w tym musi być, aczkolwiek czasy w których żyła były dość odległe. Obserwując sytuację na rynkach, nawet nie tylko w branży TV, można zaobserwować, że wszyscy na COŚ czekają. A to na nowe modele TV
/zapowiadane bardziej lub mniej oficjalnie przez producentów/, a to na nowe modele komponentów do ich produkcji /matryce, pamięci/. Sądzę, że wrzesień/październik może być takim przełomem. Nowe modele odbiorników i komponentów spowodują, jak sądzę lekką obniżkę cen produkowanych dotychczas, które dobrze się sprzedają i nikt nie zamierza zrezygnować z ich wytwarzania. Pewne symptomy już są /na razie w branży komputerowej/. Doprowadziło to do lekkiej histerii cenowej na naszym rynku
- np. pewne wysokiej klasy procesory AMD sprzedawane są w cenie od ca' 900 zł /nowe dostawy/ do 2750 zł /stare zapasy/.
Sądzę, że taka sytuacja może spotkać odbiorniki TV.
Pozdrawiam.
 

Leszek CH

New member
Dobry czas na zakup!

Witam wszystkich!
Dzięki za wszelką pomoc. Już zdecydowałem, że sfinalizuję zakup na pocz. września. Obserwując ceny w necie, ostro szybują w dół. Myślę, że uda mi się wstrzelić w niezłą cenę. a do tej pory pewnie załatwię prezentację w domu! Mam nadzieję że kiki mi w tym pomoże!!!!
Pozdrawiam!!
 

Leszek CH

New member
Dobry zakup!

Witam!
Kayman,czy Ty już może nim się cieszysz? Jeżeli tak, to jak świeci? Co podłączasz? Czy występuje w ciemnej obudowie? Daj cynk gdzie szarpnąłeś za taką cenę??
Pozdrawiam!
 

rep

New member
jvc

Kayman napisał:
czy zakup LT-40S70 za kwote 7300zł to dobry wybór??

Witam.
Moim zdaniem to rewelacyjna cena. Powiem szczerze, że też wyszukałem w necie za taką cene, ale sie nie zdecydowałe. Wydaje mi sie, że aż za tanio i może coś być nie tak.
Pozdrawiam.
 
Do góry