Dobre, tanie słuchawki

Piti11

New member
Przez długi okres czasu miałem nauszne słuchawki philipsa za ok. 40zł. Tylko po raz kolejny urwałem wtyczkę, więc chciałbym zakupić coś nowego i LEPSZEGO.
Przeznaczenie - muzyka filmowa/ zwiastuny kinowe w internecie.

Zależy mi na dobrej cenie i niezłym dźwięku, nie chcę dawać więcej niż 100zł.
 

Piti11

New member
Tak, skleję kabel taśmą klejącą żeby mi się koło nóg nie plątał :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bagiennik

New member
Bez reklam
K511 sa bardzo wygodne, to na pewno będzie dobry wybór w takiej cenie.
Chociaż w AKG właśnie jakość wykonania wtyczek, w sensie wytrzymałość nie jest zbyt dobra akurat i trzeba się z nimi delikatnie obchodzić :>

Jak Ci się rozwali wtyczka przy słuchawkach, to kup sobie jakąś solidną wtyczke za 5zł w sklepie elektronicznym, i zlutuj u jakiegoś lokalnego naprawiacza RTVu ;>
 

zibciu

Member
Ja standardowo polecam Superlux HD661. są fenomenalne w swojej klasie. Zresztą poczytaj opinie innych. I kabel podłączasz przy samych słuchawkach.... ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Łukasz.

New member
Ja ze swojej strony polecę Ci AKG 512, ja na allegro wyrwałem nowe za 120zł. Bardzo wygodne, jakość dźwięku też bardzo dobra. Zastanów się czy jesteś wstanie wygenerować parę złotych więcej. Jak nie to masz już parę propozycji powyżej.
 

tomasbjj

New member
Siemka.
I jak kupiłeś jakieś słuchawki?
Ja dziś odebrałem AKG 511. Kurde musze przyznać, że dzwięk rewelacja jak dla mnie no i oczywiście wygodne.
Pozdrawiam
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ta firma, to już prawie legenda na świecie
http://www.superlux.com.tw/upload/f...b2/resource/ca_headphone_series_web_tw_en.pdf

Na wielu forach są bardzo wychwalane za jakość dźwięku, co absolutnie potwierdzam. Cena , w porównaniu do markowych, symboliczna.
Reszta info na forum forum.MP3store.pl oraz zagranicznych.
Mój wpis z w/w forum
" No, to wybrałem:HD662F ( "F" nie przez przypadek )

Update 30.11.2012
W/w słuchawki dojechały. Panowie, nie znam się na ocenie scen ( bliska, dalsza, z boku, za drzwiami ;-) itd. Nie potrafię ocenić
niskich-średnich-wysokich , ani ich charakterystyki. Cały mój komentarz zawierać się może w jednym zdaniu:
to nie są słuchawki, których oczekiwałem. To słuchawki,których jakości dźwięku nawet w marzeniach się nie spodziewałem- cudo!!! Dźwięk bardzo,ale to bardzo szczegółowy ( to akurat potrafię usłyszeć ), bas stosunkowo lekki, ale za to bardzo wyrażny i w tej lekkości zaskakująco konkretny, no taki przyjażnie zdecydowany. Co do sopranów, to są bardzo,bardzo wyrażne, ale i jednocześnie subtelne, absolutnie nie atakujące, choć powtarzam: dużo ich. Suma summarum: dla mnie rewelacja abstrahując nawet od ceny. Więcej, dużo więcej niż to, czego oczekiwałem.
Kupiłem w
Arcadeaudio - profesjonalne systemy nagłośnieniowe
Wszystko załatwione szybko i konkretnie.Polecam ;-) "
----------------------------------------------------------------------------------
Właśnie zauważyłem,że forumowicz zibciu, prędzej o nich pisał ( wprawdzie o innym modelu, ale ogólne wnioski są takie same ).
 
Ostatnia edycja:
Do góry