dobra kamera do słabego świetła

RomanoB

New member
Witam serdecznie.
Poszukuję kamery do 3000 zł która dobrze radzi sobie w ciemnych pomieszczeniach.
Najlepiej sony, choć to nie warunek.
Będę ją wykorzystywał do kręcenia koncertów, ujęć w sztucznym świetle więc zależy mi, aby kamera miła "jasny obrazek".
Proszę polećcie mi coś. Szukam od 2 tyg na forach , stronach itp i dalej nie wiem nic.
Dzięki wielkie za pomoc
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie ma takiej.....tym bardziej w tej cenie.
Zobacz sobie studia TV jakie tam jest oświetlenie a kamery maja przecież zupełnie z innej półki!
Ba nawet plany filmowe są w dzień doświetlane. Fizyki nie oszukasz każda kamera potrzebuje światła. Także szukaj kamery z jak największą matrycą np. 1/3 cala.
Jeżeli szukasz Sony to seria XR 500 zbiera dobre opinie, ale niestety jej cena przekracza Twój budżet.
Z innej firmy zainteresuj się kamerą np. Canon HF200. ( zakładam, że szukasz kamery HD?!)
 

RomanoB

New member
Dzięki za odpowiedź.
Tak, szukam Hd najlepiej na twardy dysk ,tak bym mógł szybko zrzucać do kompa , bez firewire bo takiego nie posiadam.
Rozumiem ,że nie oszukam fizyki , szukam tylko najlepszej opcji z tego segmentu cenowego .
Rozejrzę się za tymi które polecasz
 

RomanoB

New member
hej znawcy tematu! gdybym tak miał kupic kamerkę do 1000zł która dośc poczciwie radzi sobie w słabym swietle - którą poradzilibyście?
Oczywiście cyfrową kamerę(SD)

Dzięki za odpowiedź
 
Do góry