dobór wielkości 42 czy 46" ? prosze o pomoc,opinie i porady!

romario77

New member
Witam serdecznie! wiem że pewnie podobne tematy były juz niejednekrotnie poruszane ale prosze o pomoc w wyborze. Zamierzam zakupić plazmę do mojego pokoju lecz juz od kilku miesiecy jestem niezdecydowany pod względem rozmiaru przekatnej. posiadam pokój o wym 4 na 4.60 . Tv bedzie zawieszony na scianie i ogladny głownie z kanapy z odległosci około 4.30m
Mimo iz zamierzam podłaczyc do niego n-ke oraz zestaw kina wraz z blu-ray to jednak tv ten bedzie w wiekszosci uzywany do codziennego ogladania programów tv. Choć bardziej ukierunkowuje się w kierunku 42 " w obawie o zbyt małe pomieszczenie dla wiekszego tv to jednak czuje że jesli chodzi o filmy dvd i blue ray to w penym momencie moge zatesknić za 46 . W sklepach gdy stane w odległosci jakiej bede ogladał tv bardziej komfortowy wydaje sie 46 lecz boje sie ze może zmylac mnie duża powierznia sklepowa i nie odczuwam wielkosci tv. Prosze o wszelkie wypowiedzi , własne doswiadczenia i porady. Dziekuje i Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów
 

don111

Banned
46' to ja oglądam z 2,5m :)
i to był świadomy wybór bo zmieniałem z 37'...

w Twoim przypadku nie brałbym nic poniżej 50'
 

gabo2

New member
dziwne wogle pytanie jak cie stac to bierz wiekszy i tak ci zmaleje jak sie juz do niego sie przyzwyczaisz a co za model planujesz kupic?
 
Do góry