Dobór kolumn

pawlo2

New member
Witam czy polaczenie denona x 1400h z kolumnami seri taga harmony tav to dobry wybór a moze jakies inne? Pokoj 16m2.Budżet ok 1500 zł .Muzyka pop hip hop linkin park.Aktualnie gra z pure acustics av799 i subwoofer magnat supreme 202a.
 

pawlo2

New member
Ok dzieki.Kolumny chciałem wziasc na raty.Do odsluchu mam tylko salon denona we Wrocławiu.Myślałem nad Wilsonami lub stx 200.A moze sobie odpuscic i uzbierać na jakies uzywki?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Chcesz stereo czy KD ? Jak stereo to sprzedaj ten ampli i kup wzmacniacz do tego albo podłogowe lub monitory i będziesz bardziej zadowolony.
Szukalbym używek.
 

pawlo2

New member
Mam kino aktualnie gra to z zestawem 5.1 kolumny pure acustics av 799 i subwoofer magnat supreme 202a.Ale chcialem zmienic kolumny i pytanie z czym zagra dobrze denon.Chce dalej kino
 

pawlo2

New member
Wiem troche zaluje ze nie wzialem x2300.Brakuje mi troche srednich tonow i i szczegolow na gornym paśmie ale zeby nie dawało tak ostro po uszach☺ czyli Kolumny zostaly po porzednim amplitunerze yamaha rx v 375.Ogolnie przeskok dla mnie z yamahy na plus.Yamaha grala za plasko i ostro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry