dobór kolumn do wzmacniacza FHilips FA650

djbzyk24

New member
Witam. posiadam wzmacniacz taki jak w tytule i chciałbym do niego dobrać fajnie grające kolumny i sobufer. coś w rodzaju kina domowego, tak by było i do tv i na impreze domową :) z góry dzięki za pomoc!
 
2x60 przy 8ohm. Kina domowego to raczej z niego nie zrobisz a na imprezę domową hmmm...jaki budżet i jak duże pomieszczenie jest? Może lepiej zainwestować amplituner jak byś chciał KD.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

djbzyk24

New member
2x60 przy 8ohm. Kina domowego to raczej z niego nie zrobisz a na imprezę domową hmmm...jaki budżet i jak duże pomieszczenie jest? Może lepiej zainwestować amplituner jak byś chciał KD.


poczytałem trochę na temat tego amplitunera i jak na moją kieszeń trochę za droga zabawka. może masz jakieś inne propozycje sprzętowe tak do ceny 3 tys. pomieszczenie około 20 m2
 
Dokładnie do 3tyś lepiej wzmacniacz kup. Będziesz miał i optyczne wej to Tv po optyku podłączysz i satysfakcje w muzyce stereo. Jeśli zaś chodzi o KD to nie wiem czy używane czy nowe. Z nowych to Onkyo 646 lub 656, Marantz 5010, Denon 3200w. Taaa tylko do KD znów inwestycja będzie w kolumny i też około 3-4tyś. Na czym Tobie zależy czy na efektach w filmach to wiadomo KD bo w stereo troche słabiej gra, czy na muzyce to stereo super będzie a i w Tv będzie lepszy efekt niż z głośników Tv.
Przykład:
YAMAHA A-S701
Onkyo A-9050
Tematów tu mnóstwo jest na forum.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Powiedzmy sobie szczerze ze kino to o wiele wiekszy wydatek niz stereo. A w tym budzecie to ja bym sie nie rozpedzal na kino tylko dobre stereo i bedzie git.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na poczatek starczylby nawet taki zestaw:
https://www.olx.pl/i2/oferta/kino-d...-0-plus-gratis-CID99-IDi5Eqt.html#:013496f0a1

Masz bardzo dobre kino, stereo na bipki przejdzie tylko suwofer koniecznie do dokupienia. Jakos juz kilka lat mam taki zestaw i szczerze to szkoda mi sie go pozbywac za pol darmo.

A jak chcesz same dwie kolumny, to rozejzyj sie za czyms uzywanym,
Klipsch
Dali zensor 7
Heco music 900 / 1000


Marek kolumn moznaby wymieniac i wymieniac. Podalem przyklady co by mnie interesowalo. Ty sam musisz posluchac jak co gra, przemyslec i wybrac odpowiednio.
 
Do góry