Dobor glosnikow

Serdello

New member
Ktore z wybranych glosniczkow lepsze Klipsch F1 HT, czy EnergyS300, Tannoy Mercury F4/1 czy Tannoy H200 bede najlepsze do Onkyo 605. Bralem jeszcze glosniki Northridge E80/20/25 pod uwage ale raczej przerosna moj budżet dośc znacznie :(. Do Onkyo 605 planuje DVD 405 bo jestes teraz w zestawie. Mam nadzieje ze nie jest ono gorsze od poprzedniego modelu 404:) Chyba ze macie pomysl na jeszcze jakies glosniki. Budżet okolo 5tys. Pokoj tylko 16metrow.
 

voyty

New member
Witaj!

Ja sie ostatecznie szarpnalem (budzet dopchnalem kolanem :rolleyes: ) na Northridge E80/EC25/E20 + do tego Yamaha 661/661.
Jutro albo w piatek ma to wszystko zladowac w domu.... :)

Dam znac jak zagralo - jak sie nie zaplacze w kablach i przebrne przez instrukcje :)


Pozdro
V.
 

Serdello

New member
A jeszcze do wyboru doszly glosniki QQ500 ale mysle one nieco nizsza polka od tych wczesniejszych.
I jak sie ma obudowa zamknieta w tych klipschach w surroundach i centralu do bass reflexu w innych (co lepsze).
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak tak mocno zależy Ci na dobrym wyborze to musisz posłuchać, wszystkie z wymienionych do dobre kolumny, jednak Tannoy nie spodoba się tym co wybiorą Klipscha.
 

Serdello

New member
Te Klipsch mnie korcą:) Czym sie one charakteryzuja do jakiej muzyki bo zwykle slucham jakis dyskotekowych, techno. Ale glownie do filmow bede to wykorzystywal jakies 90-95% :)
 
Do góry