Do znawców Onkyo 905,906,876

Janusz72_sa

New member
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pytanie odnośnie różnic pomiędzy wymienionymi powyrzej.
Sam już porównywałem dane techniczne i w sumie za dużo nie znalazłem (różnic), 876 jest nico słabszy i nie ma wejścia wejścia Earthnet. Tory audio i video są takie same czy może coś przeoczyłem istotnego?
Pozdrawiam
 

majusi

New member
Masz rację jest słabszy (906 ma 1000W), różnica tkwi prawdopodobnie jeszcze w jakości elementów i z tego co pamiętam to chodzi o tor wizji (chyba skalery). Jeżeli sieci nie potrzebujesz (nie słuchasz radia internetewego) to 876 jest tańszy i powinien wystarczyć. Ja jednak wybrałem 906 i wolałem go niż denona 4308. Tym bardziej, że ma oprogramowanie Audyssey jak wersja A bez dopłaty. 905 też OK, ale bez dekoderów HD i starszym oprogramowaniem.
Wejdź na stronę Onkyo tam jest folder reklamowy dotyczący zastosowanych układów w różnych modelach.
 

macek

New member
Bez reklam
905 też OK, ale bez dekoderów HD i starszym oprogramowaniem.


A od kiedy to 905 jest bez nowych dekoderow :-D , fakt,ze byl z starszym oprogramowaniem,ale zaden problem wgrac nowe.
Przypuszczam,ze obecnie kupujac 905 jest z nowym fw.
 

Janusz72_sa

New member
Też się w końcu zdecydowałem na 906, jest już w domu tyko mnie nie ma w domu za parę dni się pobawie tylko jeszcze nie mam kolumn. Zastanawiam się pomiędzy KEF-ami a Monitor Audio z RS8 na przedzie.
 

autorus

New member
A ja dziś miałem właśnie odsłuch tychże kolumn. Wrażenia opisałem na drugim forum, wiec nie chce się powtarzać. Ogólnie ku mojemu zaskoczeniu ( bo nawet nie znałem tej firmy) monitor audio zagrał duzo lepiej. Oczywiście jak na moje ucho a odsłuchiwałem na przemian kef ponad 3h.

Autorus

GG:2942319
 

Janusz72_sa

New member
autorus napisał:
A ja dziś miałem właśnie odsłuch tychże kolumn. Wrażenia opisałem na drugim forum, wiec nie chce się powtarzać. Ogólnie ku mojemu zaskoczeniu ( bo nawet nie znałem tej firmy) monitor audio zagrał duzo lepiej. Oczywiście jak na moje ucho a odsłuchiwałem na przemian kef ponad 3h.


Na jakim forum się wypowiedziałeś jeśli można wiedzieć? Ewentualnie powiedz coś więcej na ten temat.
 
Do góry