do posiadaczy Yamaha RX-V771

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam od niedawna posiadam ten ampli. Jestem zielony dopiero poznaje co i jak i mam małe pytanie do posiadaczy tego modelu, ciekawi mnie czy to jest normalne, że po włączeniu ampli obraz na tv się pojawia i za chwile na moment znika dosłownie trwa to sekundę może nawet nie tak poprostu mignie obraz na chwile, a ogólnie jest wszystko dobrze to tylko tak się robi po włączeniu ampli i za każdym razem jak zmieniam źródło obraz na chwilkę znika. Ktoś jest w stanie odpowiedzieć?
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
w 767 też tak mam i to jest normalne, tak mi się wydaje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lulu

New member
U mnie też obraz znika na chwilkę dodatkowo TV wydaje trzask chyba ze swoich głośników (jeszcze dokładnie tego nie zlokalizowałem) mimo ze są wyciszone ale to pewnie wina TV bo ma juz swoje lata.
Czyli pewnie 771 tak ma, a tak przy okazji czy amp standardowo wycina dolne częstotliwości? Bo wydale mi sie ze jest za mało basu. Jeszcze nic nie ustawiałem ale może ktoś wie gdzie to ustawić?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ten trzask to wina tv, bo wczoraj podpinała kumpla starego panasa LCD i właśnie był taki trzask a na moim tv nie ma więc wina TV. Powiem Ci ze mi na początku jak podpiąłem tez brakowało basu, ale po paru dniach grzania już było trochę lepiej, później zrobiłem korekcje za pomocą YAPO i się poprawiło do tego jeszcze w opcjach podbiłem trochę basik do 2,0 dB i jest w zupełności i odcięcie basu ustaw na 40Hz. dopiero się bawię i poznaje ten ampli to mój pierwszy taki sprzęt
 
Do góry