Do Posiadaczy Sony KDL-V40A11E...

Jedrek

New member
Witam,

Mam pytanko do Posiadaczy Sone KDL-V40A11E lub ...10E, posiadam model ...11E i chciałbym podzielić się ewentualnymi wrażeniami zastrzeżeniami czy to co zauważam na swoim sprzęcie to są żeczy typowe lub usterka itd...Jeśli ktoś posiada ewentualnie taki sprzęt to chętnie podzieliłbym się moimi wrażeniami. Filmy HD odtwarzam na KISS-DP 600 i mam czasami jakiś zastrzerzenia ale niestety nie jestem pewien czy to wina odtwarzacza czy LDC-a... jestem z Warszawy może uda mi się skontaktować z Kimś kto również jest z okolic...

Dzięki i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

kotek

New member
witam, mam model KDL ale z serii W, KDL W 40 A 11 E. Jesli szukasz problemow to je znajdziesz:) Podlaczony cyfrowy polsat, gra ok (polsat, tvn), czern super. DVD nie bede (poki co) podlaczal, z ciekawosci brat podlaczyl kompa, dziela super.Jedynym minusem (dla mnie to nie minus) jest brak polskiego menu co zreszta sie nie zgadzalo z tym co podaje sony.de. Telewizor kupilem w Niemczech.Wyglad super (szczegolnie te diody wtopione w przezroczystą "plekse"), naglosnienie rewelacja, lepsze od serii S i V.
 

Jedrek

New member
Dzieki..
a ja z podświetleniem matrycy np. gdy przełączasz między wej ( eur 1; eur 2; lub hdmi) w momencie gdy matryca jest czrna u mnie jest nierównomierne ale to chyba normalne przy tych rozmiarach...ogólnie to LCD-ek nie jest zły cieawe jaka bedzie zapowiadana seria X

Pozdrawiam,
 
Do góry