Do Kikiego

Status
Zamknięty.

ewa

New member
Ponownie proszę o wyrazenie swojej opini na temat telewizora LCD:panasonic TX-32LX50,który jest w makro w cenie ok.4000 pln.Telewizor będzie podłączony do kablówki i DVD.Jestem laikiem(leciwym) i zupełnie nie znam się w tej dziedzinie,potrzebuję porady fachowca bo w sklepie opowiadają bajki.Z góry dziękuję.
 

Tom0000

New member
Wydawalo mi sie ze w innym watku odpowiedz na to pytanie byla jednoznaczna. :)

Do takiego zakupu trzeba podejsc troche inaczej.
Albo szukac czegos najlepszego 32" za okreslona sume - tego dotyczyla odpowiedz , albo szukac czegos najlepszego 32" za sensowna sume dla tej przekatnej.
 
Ostatnia edycja:

ewa

New member
jw

Szukam przyjacielskiej rady(zaznaczyłam że jestem kompletnym laikiem) a nie FILOZOFA,takich rad udzielali mi w każdym sklepie,chcą pozbyć się towaru a nie doradzić.
 

kenner

New member
ewa napisał:
Szukam przyjacielskiej rady(zaznaczyłam że jestem kompletnym laikiem) a nie FILOZOFA,takich rad udzielali mi w każdym sklepie,chcą pozbyć się towaru a nie doradzić.

Dziżas, przecież jest już taki wątek. Poza tym skoro kierujesz swoją wiadomość do Kikiego, to może by tak ją posłać na priva?
 

xroma

New member
Bezpośrednie Pytania do któregoś z użytkowników forum powinny być wysyłane na PW lub e-mail a nie publikowane na forum publicznym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry