Do HD i SD ? Sony KDL-40X3500

wojtek_iwan

New member
MZKS1929 napisał:
Do dzisiaj trwa akcja 5lat gwarancji moze od jutra Sony zaproponuje kolejna promocje

Jeśli nie promocja to ceny znacząco powinny spaść, niektóe sklepy internetowe już obniżyły ceny z zastrzeżeniem, że realizacja zamówień nastąpi po 15 stycznia
 

scenik

New member
Od 10 dni mam Sony 40X3500, nic lepszego obecnie na rynku chyba nie ma. Obraz mam z "N" i z Cyfry +. Lepszy jest z "N". Mam również kablówkę, o wiele lepszy obraz niż we wcześniejszym Philipsie. Polecam. Sony jest super!!!


mixamaser napisał:
Poszukuje dobry telewizor do oglądania HD ( jeśli polsat wprowadzi ) jak i SD . Polecono mi ten własnie LCD , czy ktoś coś moze doradzić , czy lepiej zainteresować sie nową plazmą Panasonica ? A może są inne jeszcze ciekawsze propozycje ?
Nie chce go używac do PS3 .
 

scenik

New member
Posiadam 40X3500 jestem muzykiem, więc trochę słyszę i nic nie buczy. Widocznie musisz iść do serwisu ze swoim uszkodzonym telewizorem.
Pozdrawiam i proszę nie wprowadzać w błąd innych.
 

MZKS1929

New member
Ten model Tv przeciez co dopiero zawital na polki sklepowe wiec trafily sie egzemplarze trafione. Wiadomo ze w takim przedziale cenowym wymaga sie juz naprawde wiele od Tv ja przy wyborze swojego na samym poczatku postawilem na W3000 dopiero gdy wrocilem 2 raz i zobaczylem wystawionego X3000 to stwierdzilem ze doplace ten 1000zl i chyba bylo warto ...
 

czago

Banned
scenik napisał:
Od 10 dni mam Sony 40X3500, nic lepszego obecnie na rynku chyba nie ma. Obraz mam z "N" i z Cyfry +. Lepszy jest z "N". Mam również kablówkę, o wiele lepszy obraz niż we wcześniejszym Philipsie. Polecam. Sony jest super!!!

A czy mógłbys napisać jakiego Philipsa wcześniej miałeś?
 

ortax360

New member
Witam

SONY X3500 jezeli ktos posiada konsolę Playstation 3 , X360 to najlepszą płynnosc obrazu ( BEZ ROZMYWANIA 2 PLANU ) zapewnia właczenie tylko 100HZ na wysokie . Resztę czyli tryb gry ,Film auto 1 , auto 2 prosze wyłaczyc .

Pozdrawiam
 

TOMEK0306

New member
ortax360 a ja u siebie wlasnie wlanczam tryb gry i wtedy drugi plan sie nierozmazuje widac to tylko w ciemnych miejscach lub po zblizeniu naprzyklad na sciane dziwne bo po zalaczeniu trybu gry polepszenie ruchu jest nieaktywne tryb filmu tez ustawiam na automat1 chociaz niewiem czy przy grach cos daje pozdrawiam
 

ortax360

New member
Witam

Ja zostawiam właczone tylko polepszenie Ruchu na wysokie .

Sprawdz np: NINJA GAIDEN SIGMA - stan w miejscu przy scianie i obracaj szybko kamerą ostrosc 2 planu idealna . Jak włacze tryb gry (polepszenie ruchu wyłaczone automatycznie) 2 plan delikatnie rozmywa i nie trzyma takiej ostrosci jak przy załaczonym układzie 100hz:D rozmywa . ...... ..

Sprawdz - wyłaczc 100hz całkowicie zobaczysz jak 2 plan sie rozmywa (trybu gry nie uaktywniaj )

Tak wyswietlał obraz 46W3000 bez 100hz ok ,ze przyszedł z uszkodzoną matrycą i go odesłałem . I kupiłem x3500.
Co ciekawe na 40d3000 tez jest lepiej ( na grach z właczonym układem 100hz ) wczoraj sprawdziłem tam tez przy trybie -gra - 100hz jest automatycznie NIEAKTYWNE.

Widziałem na zywo 40x3000 z czerwoną ramka -odlot extra wygladał teraz zaczynam myslec o zmianie na X3000 HE mozna zmieniac kolor ramki i stopke . LCD zmienia sie nie do poznania .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

dominiq30

New member
Obiektywnie
Mam tego KDL 40x3000
Zalety: koledzy napisali wszystkie ;)
hihi wcale nic nie szumi :)
Wady:
- nie rozpoznaje urządzeń HDMI (po za sonikami... kryptoreklama)
- "masakryczny" czas przełączania kanałów (nie porównywałem z innymi firmami)
 

ernet

Active member
Bez reklam
dominiq30 napisał:
Obiektywnie
Mam tego KDL 40x3000
Zalety: koledzy napisali wszystkie ;)
hihi wcale nic nie szumi :)
Wady:
- nie rozpoznaje urządzeń HDMI (po za sonikami... kryptoreklama)
- "masakryczny" czas przełączania kanałów (nie porównywałem z innymi firmami)

Nareszcie mam - po raz kolejny -pewność. że u mnie z TV jest wszystko OK !!!!!!!!!!!
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=28390

Ciekawe, czy w istrukcji jest to napisane. Ja nie zauważyłem (sic!)
 

dominiq30

New member
ernet napisał:
Nareszcie mam - po raz kolejny -pewność. że u mnie z TV jest wszystko OK !!!!!!!!!!!
Ciekawe, czy w istrukcji jest to napisane. Ja nie zauważyłem (sic!)

no niestety ... napisali w instrukcji... ale nie zbaczając z tematu mnie to g... HDMI nawet nie chce wyłączać sprzętu z wył telewizora !!! PS. z HD boxem mam tak samo jak Ty ale i tak S-hit-ony rządzi ;)
 
Do góry