Dmp-bdt310

bassy

New member
No właśnie, kiedyś się na takie rzeczy mówiło "sprzedaż Inflantów". Czyli nierealne do kupienia. Ja kupowałem w Euro Agd-Rtv za 899zł. Pierwszy, był uszkodzony mechanicznie, a więc radzę sprawdzić stan produktu w miejscu zakupu.
moja paczka przyszła w stanie nienagannym ciekawe czy ten typ tak ma?
 

Lech

New member
Bez reklam
A po co wam 310 skoro 210 jest wiele tansza i brakuje jej tylko drugiego wyjscia HDMI .

W tym drugim HDMI to właśnie czasami tkwi sedno. Jeżeli masz dobre kino domowe i jest to kino 2D, to te drugie złącze HDMI jest jak znalazł. Ratuje zarówno odbiornik kina 2D, jak i pozwala odbierać obraz 3D. Pamiętać trzeba o kupnie kabla HDMI z oznaczeniem 1.4, bo to jest standard dla 3D.
 

maderos

Member
Bez reklam
Ok, a jak jest w przypadku jednego HDMI? Podpinamy pod ampli,z ampli do TV i śmiga? Pytam tylko, bo póki co nie mam jeszcze ampli, które obsłuży w pełni bluray.
 

bojki

Member
Funkcje internetowe ma bogato rozbudowane, do obsługi dysków natomiast w ogóle sie nie nadaje , nie obsługuje nawet systemu NTFS. Do tego się kupuje "odtwarzacze multimedialne" a nie Blu-Ray'e...

Czesc,
Jakie ma aplikacje internetowe (widgety) ????
Poprosze o liste. Bardzo mi zalezy na tej informacji.
Waham sie pomiedzy Samsungiem D6900 a Panasonic. Mam V10, ktora niestety nie obsluguje viera conect.

Pozdrawiam
Piotr
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Cały dzień dziś bawiłem się "funkcjami internetowymi" w różnych odtwarzaczach i telewizorach.
To wszystko jest jedno wielkie nieporozumienie.

Jedyną fajną rzeczą jest IPLEX, dla małp ewentualnie jeszcze IPLA i TVNplayer.
Fajnie to działa i można sporo rzeczy pooglądać :>

Cała reszta to jakieś bzdury albo aplikacje których obsługa pilotem to żart.
Nie wierze że można z tego w ogóle korzystać.

Odziwo najsensowniej wypadają urządzenia Samsunga z serii Smart, głownie przez obsługe wspomnianych wyżej serwisów.

Funkcji typu SKYPE nie testowałem...

Biorąc pod uwage "funkcje internetowe" , niczego bym nie kupił i nie polecam.
 

webpiotr

New member
czy komuś z Was pojawił się TVN player na 210/310 ??? Ipla i iplex są :). Na TV Panasonica dodali a w bluray TVNu brak :(
 

stypi

New member
zamierzam nabyć 310 albo następcę 320. W ogóle to coś dobrze odtwarza audio? Bo z wizją nie ma zastrzeżeń. Dodatkowy minus to nieczytanie videoCD, mam sporo filmów w VCD, rozumiem, że będzie to można puścić z kompa na tv? Tyle że w kompie nie mam HDMI więc zostanie oglądanie starych filmów na kompie.
 

Wodnik81

New member
Witam! Wypaliłem na płytce BD-RE film w 720p Xvid,plik Avi potem ten sam film na płycie dvd,dvd rw.Wyskakuje komunikat płyta/zawartość nie jest kompatybilna,pojechałem do kumpla wkładam do jego odtwarzacza Blu-ray chodzi.Brak kodeków,źle nagrane,czy to już przypadłość odtwarzaczy blu-ray Panasonica.Ogólnie czy ten odtwarzacz nie lubi filmów w formatach BD-9,zripowanych itd,itd ? Pozdrawiam.
 

papi79

New member
witam, kupile nowy model 320,z jednym tylko HDMI. Jako, ze mam ampli z HDMI 1.3 a telewizor ST50, musialem HDMI podlaczyc do TV a dzwiek do ampli po optyku. Dopiero z instrukcji wyczytalem, ze po optyku obcina dzwieki HD do normalnych czyli np DTS HD wyjdzie jako DTS. Mam jeszcze mozliwosc go odeslac stad moje pytanie do uzytkownikow 310tek, czy z racji 2 x HDMI mozna jednym puscic obraz na TV a drugim jednoczesnie dzwiek HD na amplituner? pozdrawiam
 

Jasiek_31

New member
witam, kupile nowy model 320,z jednym tylko HDMI. Jako, ze mam ampli z HDMI 1.3 a telewizor ST50, musialem HDMI podlaczyc do TV a dzwiek do ampli po optyku. Dopiero z instrukcji wyczytalem, ze po optyku obcina dzwieki HD do normalnych czyli np DTS HD wyjdzie jako DTS. Mam jeszcze mozliwosc go odeslac stad moje pytanie do uzytkownikow 310tek, czy z racji 2 x HDMI mozna jednym puscic obraz na TV a drugim jednoczesnie dzwiek HD na amplituner? pozdrawiam

Można i w takim własnie celu są montowane te dwa HDMI.
 

papi79

New member
dzięki za odpowiedź. Problem się tylko częściowo sam rozwiązał, gdyż któraś z moich pociech zrobiła na obudowie małą rysę - raczej odesłanie odpadnie.

wpadł mi za to inny pomysł i proszę o opinię - może zastosować jakiś switch/"dwójnik" HDMI i podłączyć do niego wyjście z BD a dalej już zarówno TV jak i AMP?
 

SDman

Banned
Witam,
zapytam, jak ten model wyświetla zawartość Youtube (oczywiście HD) w stosunku np. do podłączonego lapka -tableta .
Ja posiadamSony S490 i niestety jakość nie jest najlepsza (mam wrażenie , że nie HD) na pełnym ekranie.

Ogólnie Sony ma bardzo dobry odtwarzacz (ogłólny) dla zawartości internetowych -Youtube działają listy, ulubione, przewijanie, można dodawać jednym słowem
w tym przypadku git !

Ten sam materiał z Tableta Lenovo K1 po Hdmi jest wyświetlany super !

Sony z innych serwisów np Aol,Ipla gra rewelacyjnie ! Jak Blu !

Jak jest u Was -proszę o odpowiedzi .

A i jeszcze czy do serwisu IPLA możecie się logować na swoje konto ? -Tu największa wpadka SONY -nie można !
Pozdr.
 

piet_83

New member
pytałem już kiedyś o to w osobnym wątku ale nie uzyskałem odpowiedzi, może tutaj ktoś będzie potrafił mi pomóc, otóż mam następujący problem:

Posiadam Blu-ray Panasonic DMP-BDT310 który kablem optycznym podpięty jest pod DacMagic. Ostatnio uruchomiłem koncert Celine Dion który nagrany jest w PCM Stereo 24bit/96kHz jednak na DacMagic zapala się dioda przy 48kHz w czym tkwi problem? Czy to kwestia jakiegoś ustawienia w bluray? Jeśli tak to na co zwrócić uwagę bo bawiłem się ustawieniami i za bardzo nie potrafię tam nic znaleźć co mogło by być za to odpowiedzialne, a z kolei w DacMagic właściwie nie ma żadnej możliwości konfiguracji?
 
Do góry