DLNA na LG 42LD465

medeis_jar

New member
Witam mam wielkie pytanie do was mistrzów świata TV, czy w tym modelu jest jaka kolwiek szansa na DLNA ? niby model LG 42LD460 ma taką opcje i DLNA za pomocą wi-fi którego trzeba dokupić. Pytanie czy jest szansa aby u nie to uruchomić w jaki kolwiek sposób ? Ewentualnie jak połączyć ten tv z NSA ZYxel 210 aby można było odpalać z niego filmy ? Jakieś pomysły, sugestie ? Z góry dziękuję za pomoc
 

Pooch

New member
Witam
A uruchomiłeś DLNA na ZYxel? Nie posiadam tego NAS`a, ale dla upewnienia się czy działa, np w Win7 uruchom TotalCommandera i w "sieci" powinieneś mieć serwer DLNA z ZYxel`a. NAS oraz TV sa oczywiście w jednej sieci, prawda?
 

medeis_jar

New member
Witam
A uruchomiłeś DLNA na ZYxel? Nie posiadam tego NAS`a, ale dla upewnienia się czy działa, np w Win7 uruchom TotalCommandera i w "sieci" powinieneś mieć serwer DLNA z ZYxel`a. NAS oraz TV sa oczywiście w jednej sieci, prawda?

jak już pisałem nie ma interfejsu sieciowego mój TV, czytaj dokładnie... dlatego pytanie brzmi czy jest opcja aby to zmienić np za pomocą lg wifi card.
 

Pooch

New member
Witam
Rozmawiałem z Zyxel na temat DLNA. Jest wgrany TwonkyMedia Server. On niestety nie umożliwia wyświetlanie napisów z pliku po przez DLNA.
 
Do góry