Dlaczego widać katalogi a nie widać filmów z USB + napisy w SRT

tdx

New member
Bez reklam
Jak w temacie postanowiłem zająć się sprawą pustych folderów gdy podłączacie dysk na USB na facie32 czy ntfs otwieracie katalog a tam pusto...

Oczywiście problem polega na długości ścieżki

przykład film
Cowboys.And.Aliens.2011.EXTENDED.720p.BluRay.x264-CROSSBOW/Cowboys.And.Aliens.2011.EXTENDED.720p.BluRay.x264-CROSSBOW.mkv -> nie będzie widoczny nawet jak jest w root

wystarczy skrócić na Cowboys.And.Aliens/Cowboys.And.Aliens.mkv i wszystko jest ok

Z napisami wystarczy ściągnąć programik napi project i dać w opcjach zapisuj do SRT.

Nie było jeszcze filmu którym napisy nie działają ->> a sprawdzałem na wszystkich możliwych modelach :)

zdrowia
 

fula

New member
Jak w temacie postanowiłem zająć się sprawą pustych folderów gdy podłączacie dysk na USB na facie32 czy ntfs otwieracie katalog a tam pusto...

Oczywiście problem polega na długości ścieżki

przykład film
Cowboys.And.Aliens.2011.EXTENDED.720p.BluRay.x264-CROSSBOW/Cowboys.And.Aliens.2011.EXTENDED.720p.BluRay.x264-CROSSBOW.mkv -> nie będzie widoczny nawet jak jest w root

wystarczy skrócić na Cowboys.And.Aliens/Cowboys.And.Aliens.mkv i wszystko jest ok

Z napisami wystarczy ściągnąć programik napi project i dać w opcjach zapisuj do SRT.

Nie było jeszcze filmu którym napisy nie działają ->> a sprawdzałem na wszystkich możliwych modelach :)

zdrowia


Kiedyś ten sam problem poruszaliśmy w zakładzie.
Co prawda do kodów źródłowych oprogramowania nie mamy dostępu.
Wniosek był taki.
Chodź wszystkie układy są 32-bitowe, system zarządzający jest 8-bitowy (mniejsze prawdopodobieństwo awarii, wieszania) i to jest ograniczenie w długości zapisu znakami ASCII.
 
Ostatnia edycja:
Do góry