Dlaczego tylko panasonic migocze?

don111

Banned
oczywiście że migocze, odświeżanie 100hz nie oznacza że nie ma migotania tylko że migotanie będzie występować częściej, praktycznie niewidocznie dla oka
jest też mały odsetek osób które je widzą nawet przy 100hz, ale jednak
 

jgx

New member
Bez reklam
Jestem posiadaczem 50S20 ,u mnei nic nie migocze niezaleznie od zrodla czy ustawien , niedawno profilaktycznie wybralem sie na badanie wzorku i okazalo sie ze jest on idealny do tego stopnia iz okulistka stwierdizla ze pierwszy raz spotkala sie z tak dobrym wzorkiem (kazdy ma jakas malutka wade u mnie na kazdym oku jest idealne 0 0 ) Tak wiec moze co poniektorzy powinni przebadac sie u okulisty ;) A tak na powaznie to kazdy jest inny wiec na kazdego inaczej oddzialywuja rozne TV i dlatego nei ma co sie sugerowac pojedynczymi opiniami o migotaniu . Zobaczyc tv na wlasne oczy i wtedy podjac decyzje czy pasuje czy nie

ja pierdziele ewenement światowy się znalazł - pani doktor pierwszy raz zobaczyła takie cudo a inni to przgłupy alby ślepi bo migotanie jakieś widzą a przecież go nie ma bo pan cud świata nie widzi go - czy poza okulistą byłeś może jeszcze u innego rodzaju specjalisty? Jeśli nie może pora???
 

siux

New member
@majras jestem zadowolony z tego TV jak najbardziej. Ceną za jaką go zakupiłem rozdrażnię nie jednego ,więc nie napiszę ;) Jedyne co jest dla mnie nie zrozumiałe ,to sposób rozmieszczenia przycisków na pilocie.
 

grzegorz1981

New member
ja pierdziele ewenement światowy się znalazł - pani doktor pierwszy raz zobaczyła takie cudo a inni to przgłupy alby ślepi bo migotanie jakieś widzą a przecież go nie ma bo pan cud świata nie widzi go - czy poza okulistą byłeś może jeszcze u innego rodzaju specjalisty? Jeśli nie może pora???
Skoro większość ludzi tego nie widzi tylko jednostki to proponuję wybrać się do lekarza, a nie zwalać winę na tv.
Tak samo jeśli ktoś jest daltonistą to ma zwalać winę np. na Panasonica, że tv wyświetla tylko niektóre kolory????? NIE!!!!!
Proponuję wizytę u okulisty, na pewno pomoże.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście są plazmy które migoczą i są ludzie którzy to widzą i należy to uszanować .
 

kork666i

New member
ja pierdziele ewenement światowy się znalazł - pani doktor pierwszy raz zobaczyła takie cudo a inni to przgłupy alby ślepi bo migotanie jakieś widzą a przecież go nie ma bo pan cud świata nie widzi go - czy poza okulistą byłeś może jeszcze u innego rodzaju specjalisty? Jeśli nie może pora???

jgx ta wypowiedzia zrobiles z siebei kretyna , juz Ci tlumacze czemu :
Jasno i wyraznie zaznaczylem ze z tym badaniem wzroku to zart - "A tak na powaznie to kazdy jest inny wiec na kazdego inaczej oddzialywuja rozne TV "

Ze tez ostatnio gdzie czlowiek nie napisze to trafia na troli.

W takich chwilach przypominaja mi sie slowa Stanislawa Lema:
"Dopoki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow. "
 
Ostatnia edycja:
Do góry