Dlaczego nie ma LCD 29''

małgosia

New member
Byłam posiadaczką tradycyjnego telewizora 29'', ale właśnie zakończył swój żywot :)

Mam świra na punkcie aranżacji wnętrz i w zasadzie to jest główny powód, dla ktorego chcę kupić LCD (jest płaski, dobrze się komponuje).

Problem tylko w tym, że nie potrafię znaleźć LCD 29''. Dlaczego nie produkuje się tak popularnego formatu ? 32'' to za dużo na moje mieszkanie, 26'' - jednak trochę za mało.

Mam więc pytanie - czy w najbliższym czasie pojawią się LCD z taką przekątną ekranu, czy muszę sie pogodzić z wyborem między 26'' a 32'' ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
głębokość dla estety nie jest warunkiem zakupu, ale raczej jakość i wyjątkowy design
no to co powiesz na taki model ?
Loewe Aconda 29" za pół ceny
http://www.loewe.de/acondac29_de,565,53.html
to telewizor CRT - wyjatkowy
pod względem wyposażenia, wygladu i jakości oraz ceny obecnie / 3599 zł/

Lcd nie da sę wykroic z tafli --takich wymiarów bez duzych strat
pozdrawiam
 

małgosia

New member
Niestety dla mnie głębokość jest kluczowa. Nie wchodząc w szczegóły - tylko LCD (ze względu na małą głębokość) mogę wkomponować tak jak chcę - żeby zyskać dodatkową przestrzeń. Zwykły telewizor nie zmieści mi się :-(
A design tego telewizora, który pokazałeś rzeczywiście super !!! Niestety muszę zostać przy LCD. Przy braku 29'' - zdecydowałam się na 26''.

I mam prośbę o pomoc w wyborze. Oglądam głównie programy z kablówki i od czasu do czasu film na DVD. Zależałoby mi również na tym, by głośniki nie były umieszczone z boku, ale na dole, ewentualnie gdzieś z tyłu. No i jakby ten LCD miał tak elegancki design jak ten Loewe tu byłoby już idealnie ! Ale wiem, że to raczej mało możliwe ;)
 
Do góry