Dla tych co planuja zakup Panasonica

stirl

Member
Panasonic dodaje tablety do telewizorów - Panasonic | media2.pl
tam calosc.

Aby odebrać nagrodę w postaci tabletu ASUS MeMO Pad HD7 (model ME173X o wartości rynkowej 699 zł) należy zarejestrować produkt na stronie www.panasonic-club.pl, w okresie 21.10.2013-14.01.2014

Promocją są objęte następujące modele:
- telewizory plazmowe: TX-P60ZT60E, TX-P65VT60E, TX-P55VT60E, TX-P50VT60E
- telewizory LED: TX-L55WT60E, TX-L47WT60E, TX-L60DT60E, TX-L55DT60E, TX-L50DT60E, TX-L47DT60E, TX-L42DT60E.

Od siebie dodam PIIIIIIIIP MAC ze dopiero teraz to dali.
 

pantomima

Banned
Dali na maxa z ta promocja , jak zawsze przeciez - taka taktyczna zagrywka na podbicie statystyk.
Dzwonilem nawet do centrali Panasonica i odp jaka uslyszalem na olewanie klientow , ktorzy wczesniej dokonali zakupu to - " Szanowny panie jest nam niezmiernie milo ze zdecydowal sie pan na zakup naszego produktu... , niestety nie jestesmy w stanie z wyprzedzniem okreslisc dat wdrazanych przez nas promocji .Bardzo nam przykro ! " ...
 

stirl

Member
na fb wpis im juz dalem tez odnosnie tego, wiec moze PR na przyszlosc sie bardziej postara. Jakby nie patrzec, kupiles to spadaj bo panasonic club nic nie oferuje ciekawego moim zdaniem dla dotychczasowych posiadaczy.
 

Harsser

New member
Szkoda, że nie wszystkie TV są objęte promocją, ale fajna promocja trzeba przyznać, szczególnie gdy ktoś ma rodzinę i musi dzielić TV :)
 

kobietakot

New member
Uhuu brzmi ładnie, tym bardziej, że dodają dobry tablet a nie jakieś barachło, na samego Panasonica warto wydać kasę, a jeszcze dostać tablet - fajna promocja i dobrze oddaje przekaz - podwójny tuner :)
 

atdt

New member
Pantomima - akurat byłoby dziwnie jakby podawali wcześniej jakie będą promocje - wtedy wszyscy czekaliby z zakupem aż będzie promocja :D
 

pantomima

Banned
Nie licze na takie kocie ruchy - gula mi urosla bo juz drugi raz omineła mnie promocja,w 2011 przedluzenie gwarancji bo dokonalem tak jak by przedwczesnego zakupu. Na tablecie tez nie bardzo mi zalezy -poprostu niesprawiedliwe to troche i nie prawda jest ze Panasonic dba o swych klientow -po kilku miesiacach odpalaja kalkulator i stw ze pasuje podbic poziom sprzedazy zachecajac do kupna dorzucajac jakis bonus a reszta...? - Reszta jest niewazna !
 

atdt

New member
Generalnie warto spróbować napisać do nich z takim pytaniem - może coś zaproponują. Nie sądzę aby dali tablet bo to wbrew regulaminowi promocji, ale może coś wymyślą... Przynajmniej powinni.
 

SDman

Banned
Generalnie warto spróbować napisać do nich z takim pytaniem - może coś zaproponują. Nie sądzę aby dali tablet bo to wbrew regulaminowi promocji, ale może coś wymyślą... Przynajmniej powinni.

Witam,
ciekawe co na to producenci samochodów, może też warto napisać jak
:blagam: ktoś ostatnio kupił, a teraz rabat 10tysi ?

Pozdr.
 

pantomima

Banned
Witam,
ciekawe co na to producenci samochodów, może też warto napisać jak
:blagam: ktoś ostatnio kupił, a teraz rabat 10tysi ?

Pozdr.

Haha .... jaka ironia :p , mnie osobiscie nie rusza ten tablet - to kwestia kilku set zlotych i jest w zasiegu kazdego . Kłuje poprostu zagrywka jaka stosuja .

w 2011 roku wymyslili przedluzenie gwarancji z dwoch do pieciu lat - a to juz nie jest takie byle co ... i co maja powiedziec Ci ktorzy dokonali zakupu wczesniej ...
 

SDman

Banned
Swoją droga - ktoś z Was skorzystał z tej promocji? fajny ten tablet?

Witam,
chwali się, że Panasonic postawił na firmówkę czyli Asus.
Tablet jak tablet -wygooglować , poczytać .

Mam pytanie do posiadaczy tegorocznych plazm w szczególności (VT) ,
jak jest realizowany dźwięk po podpięciu słuchawek ?
Odcina głośniki TV czy daje osobną regulację głośności na słuchawkach.

Pozdr.
 
Do góry