dla kogo prawa to transmisjii Orange Ekstraklasy?

jarula29

Member
witam wszystkich forumowiczów.
czy ktoś ma już jakieś informacje do kogo będą należały w przyszłym sezonie prawa do transmisjii Orange Ekstraklasy? na razie z tego co wiem to z wyścigu o OE odpadła TVP czy to prawda?

pozdrawiam
 

brystol

New member
@fiaam: nie anulowany tylko unieważniony w części na transmisję wszystkich meczów z sezonów 2008/2009, 2009/2010 i 2010/2011. Unieważniony został także pakiet obejmujący prawo transmisji wybranych czterech meczów w telewizji otwartej. Pozostałe części tego przetargu zostały skierowane do dalszych negocjacji z oferentami (magazyn ligowy, relacje w internecie oraz pakiet newsowy).
Tak więc uniewazniono dwa z pięciu pakietów w tym ten najwazniejszy na który czekają przede wszystkim abonenci cyfry. Unieważnienie tych dwóch części przetargu oznacza, że cała procedura przetargowa dla tych części musi być powtórzona jeszcze raz. Tak więc kto będzie nadawał dowiemy się zapewne koło lutego przyszłego roku.:(
 

jasa

New member
Swoją drogą to najgorsza wiadomosć dla nas użytkowników. Dlaczego???? To proste teraz przed Świętami trwają "łowy" na nowych abonentów...gdybyśmy dziś wiedzieli kto nam pokaże Ligę od jesieni 2008, ta platforma miała by ogromny atut sprzedażowy, a my możliwość przemyślanej decyzji, a tak...towarzystwo wykupi np platformę X a w lutym dowie się że od jesieni ...już Ligi sobie nie poogląda....
Ja przypadkowo nie stracę bo umowa z C+ konczy mi się w....marcu :grin: ale gdyby mi się kończyła dziś to bym się......lekko zdenerwował ;)
 
Do góry