Dla czego transport tylko w pionie?+ info o filmach gratis dla użytkowników Viera

Marcin2000

New member
Bez reklam
Takie banalne pytanie. Dla czego, nawet w opakowaniach kartonowych musimy bezwzględnie transportować plazmy w pionie?

Czy jak montowałem u siebie swoje G30 i oczywiście wyłączone oraz zabezpieczone jeszcze taśmami położyłem na płask dwa razy na narożniku w salonie to mogłem coś uszkodzić? Działa jak na razie bardzo Ok.

Drugi temat to informacja, w grudniu użytkownicy TV Viera mają mieć dostep do ponad 1500 filmów - ponoć bezpłatnie!

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Prasa/Wiadomo%C5%9Bci+korporacyjne/Ponad+1500+film%C3%B3w+od+iplex.pl+w+telewizorach+Panasonic+z+VIERA+Cast+na+Gwiazdk%C4%99%21+/6592237/index.html#anker_6592239



W TVN24 właśnie podano krótkie info o corocznych wyprzedażach w US. nie podali modeli ale TV 42" SHARP kosztował całe 200 baksów a jakiś firmowy napęd BlueRay 40... pozazdrościć nie?
 
Ostatnia edycja:

ami68

New member
No tak tylko, że My to wszystko już dawno mamy. :grin:
"Warszawa, 17 listopada 2010 roku... "

Mowa jest o transportowaniu w pionie, więc bez przesady.
 
Ostatnia edycja:

Marcin2000

New member
Bez reklam
w takim razie sorki ja czekam dopiero na swojego NetGear do TV :( ale info z pytaniem o transport i wyprzedaże w US. aktualne
 
Ostatnia edycja:
Do góry