DivX VOD- o co chodzi?

koszale

New member
Czy odtwarzacz mający takie coś jak DivX VOD odtwarza tylko te DivX'y wykupione? czy odtwarza też normalne? P.S. Konkretniej chodzi mi o model LG DVX 286
 

arsenal

Moderator
VIP
O co chodzi w DivX VOD? Firma Divx udaje, że będzie takie VOD. Firmy produkujące odtwarzacze DVD udają, że będzie takie VOD. Wszyscy udają, że nie wiedzą do czego DivX służy:rolleyes:
Mówiąc prościej - twój LG bez problemu odtworzy "domowe kopie zapasowe" DivX.:)
 

koszale

New member
Czytałem że ludzie mieli problemy- jakiś adres strony im sie wyświetlał by coś tam zarejestrować... Np (cytuje wypowiedzi z forum.divx(kropka)pl): "Witam mam odtwazacz DVD i wszystko jest tak jak powinno ale owszem czyta plyty DVD ale nie czyta formatow DIVX(a ma taka opcje) potrzebna jest jakas aktywacja(DIVX) za pomoca plyty i kodu zawartego w opcjach odtwarzaczu jest podana stronka www(kropka)divx(kropka)com/vod tylko niewiem jak sie tam zarejestrowac i co zrobic prosze o pomoc...." "Jest to model dpl930vd. Mam kino domowe które powinno odtwarzać filmy w formacie divx. Gdy wkładam film zapisany w tym formacie to wybierając opcję divx pojawia się okienko z napisem: www(kropka)divx(kropka)com/vod kod rejestracyjny 8D2IH5ED użyj ten kod do rejestracji przy odtwarzaniu zadanych Divx (R) Umorzliwi ci to wyporzyczanie i zaku pnagrań korzystając z odtwarzacza Divx (R) po dalsze informacje odwiedz strone. Czy mógłby mi ktos powiedzieć o co tu chodzi?????"
 

mixson

New member
Mam to samo w TV Panasonic 42ET5 i nie wiem co to jest, wygląda jak wypożyczalania online ale na stronie są filmy ale nie widać cen, ktoś wie o co tu chodzi ?? bo nie wiem czy mam rejestrować czy dać sobie spokój.
 
Do góry