Divx-Dvd-Lcd

msk82

New member
Witam mam może banalne pytanie ale nigdzie nie umie tego znaleść a mianowicie czy podłączając odtwarzacz dvd do kompa przez port usb będzie możliwość oglądania filmów z kompa na ekranie lcd ? :)

i jak nikt nie odpowie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

klolik

New member
A czy mógłbyś jaśniej to opisać bo 3 raz czytam i ciężko to zrozumieć co i jak chcesz
Po głębszym zastanowieniu ja zadam Ci pytanie: po co podłączać odtwarzacz DVD do kompa via USB skoro chcesz oglądać filmy z kompa na LCD?

Port USB w DVD służy do odczytu zawartości (zwykle pędraka) aby odtworzyć jego zawartość (MP3, JPEG itp.) to przez DVD na podłączonym telewizorze bez udziału komputera.

Teraz chyba zajarzyłem. Chciałbyś oglądać coś z kompa na LCD podłączonym do DVD? :shock: :hmm: Nie tędy droga. Kompa podłączasz przez VGA, DVI lub HDMI nie przez USB.
 

msk82

New member
dokladnie tak jak mowisz :) ja poprostu chcialem bez dodatkowego kupowania kabli czy tez pendrive ogladac divx-y ale jedyne co pozostaje to wypalanie na cd-rw i ogladanie filmow przez odtwarzacz dvd, thx
 

timbot

New member
Bez reklam
ano tak to sie nie da, tylko niektore media center z kartami sieciowymi moga sie przez sieć odtwarzać divixy z koputera na podlaczonym do media center lcd
albo wypalać plytki, lub nagrywać na pendriva i podlaczać pendriva przez usb do dvd, lub podlaczyc kompa do lcd
 
Do góry