divx a lcd - wykorzystam w pełni rozdzielczość lcd?

Przemcio73

New member
Cześć wszystkim,
Mam zamiar kupić lcd 32 cale w najbliższym czasie (pewnie już we wrześniu:) ) No i w związku z tym mam pytanie: czy dvd samsung 950hd, który odtwarza divxy, jest wstanie wykonać funkcję UPSCALING dla filmów divx (mam na myśli te w niższej rozdzielczości)? A pytanie stąd, że jak się można domyślić, chciałbym wykorzystać w pełni rozdzielczość natywną panelu lcd. Sorry, jeśli temat był już gdzieś poruszany, a ja go nie znalazłem:eek:
pozdrawiam
Przemek
 

Przemcio73

New member
kamon napisał:
Witam.

Pioneer 696 skaluje, wiec Samsung pewnie tez nie bedzie mial z tym problemow.
Pozdrawiam.

Dziękuję za odpowiedź. A jak sprawdza się ten upscaling w pionierze 696? I, jeśli możesz, dodaj coś na temat jakości dźwięku na pionku. Ja mam 585, no cóż, nie jestem może audiofilem, ale dźwięk na nim jest trochę "metaliczny".
pozdrawiam
 

kamon

New member
Przemcio73 napisał:
Dziękuję za odpowiedź. A jak sprawdza się ten upscaling w pionierze 696? I, jeśli możesz, dodaj coś na temat jakości dźwięku na pionku. Ja mam 585, no cóż, nie jestem może audiofilem, ale dźwięk na nim jest trochę "metaliczny".
pozdrawiam

Upscaling dziala bardzo dobrze. Jesli chodzi o dzwiek to w tej klasie cenowej niestety lepiej nie bedzie. Poprzednio mialem 575, a 696 dzwiekowo sie od niego nie rozni.
 
Do góry