Diora Polaris 120. Jaki subwoofer?

sly20

New member
Witam, Prosze o sugestie jakimi wartosciami subowoofera mam sie kierowac przy wyborze subwoofera do tych kolumn. Chodzi glownie o odsluch muzyki. zastanawiam sie nad jbl e150, tonsil aktiv 250, badz tez yamaha. Wartosci polarisow: Częstotliwość podziału: 4000Hz Efektywność: 86dB Pasmo przenoszenia: 45÷20000Hz Głośniki niskotonowe: 2×150mm ARN150-03/4
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Witam, Prosze o sugestie jakimi wartosciami subowoofera mam sie kierowac przy wyborze subwoofera do tych kolumn. Chodzi glownie o odsluch muzyki. zastanawiam sie nad jbl e150, tonsil aktiv 250, badz tez yamaha. Wartosci polarisow: Częstotliwość podziału: 4000Hz Efektywność: 86dB Pasmo przenoszenia: 45÷20000Hz Głośniki niskotonowe: 2×150mm ARN150-03/4

Do muzyki to szukaj konstrukcji zamkniętych np. Jamo sub 650, Rel T5/T7. Nie wiem ile masz kasy do wydania i jaki metraż? Suby bass reflex są za wolne, przy szybkich bitach nie nadążają, co innego w kinie.
 

sly20

New member
Witam,
Dziekuje za odpowiedzi. mysle ze budzet tak max do 1500zl. Gdybym mial mozliwosc odsluchu to bym pokierowal sie wrazeniami sluchowymi. Tak pozostaje mi zapytac Was i zakupic w sklepie internetowym.
 

sly20

New member
Dziekuje bardzo za odpowiedzi. W takim razie zostal mi tylko jamo 650. Za bardzo nie mgoe znalezc informacji o audio wiekszosc to kino.
 
Do góry