Denony z adapterem w PL?

deusexe

Member
Jak wygląda sytuacja ze sprzedażą amplitunerów Denon z nowej serii z wadliwymi wejściami HDMI 2.1. Czy teraz kupując model np. AVC-X3700H​ dostanę z automatu adapter czy czeka mnie droga przez polską mękę?:popcorn:
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Też jestem zainteresowany tym ustrojstwem. Tyle tylko, że na dziś wszyscy (dystrybutorzy) rżną głupa w tym temacie.
 

deusexe

Member
Co na tyle wycenili? Swoją drogą po takiej wtopie ceny sprzętu powinny pójść gwałtownie w dół a tym czasem...
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
A czy czasami nie piszesz o tym: "Denon i Marantz planują dać możliwość doposażenia w HDMI 2.1 dwa amplitunery. Są to modele Denon AVR-X8500H o wartości 4 tys. dol. (ok. 14,7 tys. zł) i Marantz AV8805 o wartości 4499 dol. (ok. 16,5 tys. zł). Koszt takiego zabiegu to 600 dolarów (ok. 2,2 tys. zł)". No ale to nie box HDMI 2.1.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
To , proponuję Tomaszu napisać do Horn a podając model , datę zakupu , skan paragonu np jutro wyegzekwować ten box .
Życzę z całego serca pozytywnych wrażeń z tym dystrybutorem :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Liczyłem, że będzie mniejszy. Ale damy radę, upakować go do Denka. W swoim czasie. ;)




Zadałem też pytanie Hornowi: czy, jako zewnętrzne urządzenie, przystawka ta może być podłączona do dowolnego gniazda HDMI, czy też wyłącznie do tego z opisem 8K?
"Ta przystawka niejako „naprawia” błędy tylko tego gniazda 8K".

Oczywiście, przystawka dostępna jest jedynie dla posiadaczy "legalnych" Denon'ów i Marantz'ów.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Panowie, po co te nerwy. :) Ceny jakie są, takie są. Na ebayu te klamoty chodzą za 377 Funtów, lub 520 $ z przesyłką.
 
Do góry