Denon zwykle Dolby D czy z f.Audyssey

damiiw11

New member
Witam. Pisze, tak jakby zauwazylem ze wlaczajac funkcje audyssey w moim Denonie 1611 podczas np grania na xboxie slysze wiecej szczegolow w dzwieku niz przy wylaczonej funkcji lecz kosztem bassu.

Wiecej szczegolow tzn. jakby tylne glosniki odgrywaly wieksza role (np:graly glosniej) niz przy wylaczonym audyssey lecz jak pisałem niestety kosztem basu czego nie umiem skorygować :/

Stad moje pytanie, dlaczego tak sie dzieje ( przynajmniej tak mi sie wydaje) ze przy w.w funkcji lepiej słychać dźwięki (np: dźwięki przelatujacych kul w grze battlefield ) niż przy wylaczonej opcji i dlaczego opcja ta zabiera mi bass. Zauważyłem rownież ze przy WYŁĄCZONEJ opcji mój karabin słychać w przednich glosnikach a przy wlaczonej wystrzal słychać we wszystkich kolumach co moim zdaniem nie jest najlepsze.

Bardzo proszę o jakiekolwiek odpowiedzi. Dzięki :D
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Czytac nie umiesz? Chyba udzielilem Ci odpowiedzi w poprzednim watku wiec po co zakladasz nastepny z tym samym pytaniem ?
 

janek_56

New member
Audyssey przy cichym graniu na zywo podciaga niektore dzwieki po to aby były słyszalne. Może tez obnizac inne aby te cichsze były słyszalne. Przy wiekszym natezeniu glosow Dynamic EQ sie wylacza. Czy takiej odpowiedzi oczekiwales?
 
Do góry