Denon x4100

Tvmania

New member
Bez reklam
Poproszę jakieś opinie na temat tego AMP jak się sprawdzi i czy da sobie radę z głośnikami dali zensor 7 lub jbl studio 290?
Czy zagra dobrze pod muzykę techno, house , trance?
 

Manky

New member
@Siucha
prześledź ostatnie wątki na forum, zrozumiesz :)
Do autora, proponuję nie zakładać osobnego tematu o każdej składowej części kina bo to nic nie da, tylko kontynuować zapytania / opinie w pierwszym wątku który założyłeś a przede wszystkim posłuchać, sam zdecydujesz czy daje radę. Denon x4100 ma pełno recenzji w sieci, poszukaj :)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki collider a studio jbl 290 +sub velodyne eq-max 10 +denon x4100 w pokoju 20m2 sprawdza się czy będzie za mocno ?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok dzięki panowie za podpowiedzi. :) ostatnie pytanko chciałem się dowiedzieć jak wybiorę ten zestaw i będzie on grał z tv sony 75 w855c i będzie używany często codziennie po kilka godzinę czy duże rachunki za prąd będą? Mniej więcej przychodzi mi 300zl to ile trzeba liczyć dodatkowo? Bo nie będzie raczej mało.
 

Manky

New member
Zależy jak głośno będziesz grał, policz zużycie prądu x twoja cena za prąd i wyjdzie :)
Czym głośniej grasz tym drożej bo większe zużycie prądu.
 

Henry

Active member
Bez reklam
...... studio jbl 290 +sub velodyne eq-max 10 +denon x4100 w pokoju 20m2 sprawdza się czy będzie za mocno ?
Na ten pokój wystarczą Studio 280, różnicę w cenie dorzuciłbym do jeszcze lepszego ampli np. Marantz SR7009 ;)

Ok dzięki panowie za podpowiedzi. :) ostatnie pytanko chciałem się dowiedzieć jak wybiorę ten zestaw i będzie on grał z tv sony 75 w855c i będzie używany często codziennie po kilka godzinę czy duże rachunki za prąd będą? Mniej więcej przychodzi mi 300zl to ile trzeba liczyć dodatkowo? Bo nie będzie raczej mało.

Nie wiem czy aż tak bardzo odczujesz ;), ja u siebie nawet nie zwracam na to uwagi, jak chcę dobrej jakości dźwięk, to muszę się liczyć, że minimalnie większe zużycie prądu będzie, ale bez przesady
 

Tvmania

New member
Bez reklam
A może ktoś foto rzucić jbl studio 280 i 290 porównaj sobie. Jakie sklepy wawie polecacie ze sprzętem kina domowego?
 

Manky

New member
Kolego chyba masz problem z przyswajaniem informacji, przepraszam jeśli poczujesz się urażony ale takie wrażenie odnoszę, jak to mówią 'jak grochem o ścianę' :(

Salony już miałeś polecone w poprzednim temacie:
Sam niedawno jeździłem na odsłuchy więc mogę podać parę adresów.
AVPlanus - Radzymińska 202
zaraz niedaleko jest AUDIO ŚWIAT ul. Jórskiego 56
Salon Planeta Dźwięku - ul. Tarczyńska 22
Media-Centrum ul. Gustawa Morcinka 5/13
Avświat ul. Buńczuk 9
Salon Marantza na ul. Poznańskiej
najlepsze salony w warszawie

Co do porównania również wystarczy w google wpisac 'JBL Studio 280 290' i wyskakują zdjęcia np takie :
2014-05-28-tst-jbl-studio-280-6.jpg

2014-05-28-TST-JBL-Studio-280-2.JPG

JBL_1.jpg

Uprzedzając pytania, 290 to te największe, 280 'o oczko mniejsze'
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie znalazłem takie jeszcze ciekawe głośniki
Caton CHRONO 509.2 dc? Wypowie się ktoś coś na ich temat mocniejsze są od jbl studio 290? Pod moją muzykę które lepiej zagrają?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok wszystko juz wiem jadę i robię konkretny odsluchodsłuch.
Sprawdzę jbl studio 280 i 290, Caton CHRONO 509.2 dc, dali-zensor 7
Kilka subuferow
I kilka ampli
 

lobos

New member
Bez reklam
Powodzenia. Obyś znalazł jak najwięcej sprzętu w jednym salonie.
Wtedy będziesz mógł porównać bezpośrednio ;-)
Czekamy na opis wrażeń :)
 
Do góry