Denon X4000 + Monitor Audio RX6

mr_swistak

New member
witam
mam pytanko jak się Denon spasuje z MA RX6, kolumny mam już od pół roku grają całkiem udanie z ampem Sony QS ale pora i na jego wymianę.
W grze był Onkyo 818 ale ze względu na gabaryty i wiatraki (głównie to pierwsze) nie wchodzi w grę... również brałem pod uwagę bliźniaczego dość do Denona Marantza 7008 (ale jest sporo droższy).
Myślałem o Yamaha 1030 hm 2030 ale konkurencja ma rewelacyjnego Audysseya więc nie wiem co zrobić...
a no i ma służyć też do muzy nie tylko do kina
Może Ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Denon jest teraz bardzo muzykalny, jasne szczegolowe brzmienie, bas tez niczego sobie takze zgraja sie napewno. Ew. moze Marantz zeszloroczny czyli 7007?
 

mr_swistak

New member
no właśnie najbardziej skłaniam się ku Denonowi... myślę że powinien ładnie zagrać a starszy Marantz ze względu na brak XT32 chyba nie bardzo wchodzi w grę (dodatkowo może to mniej ważne ale te wygląd Marantza w ogóle mi nie leży)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To już dość drogie klocki. A czy nie lepiej kupić za 3k amplituner i za 2-3k wzmacniacz stereo? Będzie i dobre kino i dobre stereo. Wzmak lepiej zagra niż ten amplituner.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
X4000 to całkiem fajny amplituner, w dodatku ostatnio spadła cena detaliczna więc ma teraz lepszy zakup. Pisz na priva to sprawdzimy.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
MA bardzo dobrze zgrywa się z yamahą:) jest to bardzo popularne i dobre połączenie. Ciepłe kolumny z ostrzejszą elektroniką i wychodzi bardzo fajna równowaga:)
 

mr_swistak

New member
no właśnie chyba tylko 2030 biore pod uwagę jako ewentualną konkurencję dla X4000...
Co do ceny blackninja - na pewno napisze - zakup myslę za około m-c (a cena faktycznie nieźle spadła dobrze, że się nie pospieszyłem)
 
Do góry