Denon x4000 czy Onkyo 828

Whiplash

New member
Bez reklam
To kupiles kolumny dlatego ze na forum polecaja czy dlatego ze Ci sie bardziej podobaja od Magnata po odsluchu ?
 

mehias

New member
Whiplash slyszales moze te magnaty ?

Widze ze posiadasz JBL studio 180 a moze wiesz cos na temat studio 270 lub 280 jak to gra???...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Whiplash

New member
Bez reklam
Osobiscie nigdy nie sluchalem Magnta wiec sie nie wypowiadam. Tak mam Studio 180 i jak dla mnie sa ekstra w +/- 20m2 graja bardzo dobrze, z mocnym i miekkim basem. Nowa seria poza imo koszmarnie tandetnym i plastikowym wygladem gra tak samo jak 180/190
 

mehias

New member
Ta nowa seria czyli 270 i 280 sa tansze niz seria ES myslisz ze sa gorsze ???...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tańsze niż seria ES? Z tego co kojarzę seria Studio 2 jest droższa. Jeśli chodzi o brzmienie to ja odsłuchiwałem poprzednia seria Studio 190 i mnie bardziej pasowały niż ES. Studio muzykalniejsze już nie grają aż tak estradowo jak ES.
 

mehias

New member
Ja wymieniłem sobie 180 na 270 i widzę zmianę pozytywnie, niżej schodzą i czystsza średnica.


blackninja czy mogl bys powiedziec czy lepiej zagraja tansze studio 270 , 280 niz drosze ES-y 80 ???
ps. bardzo Cie prosze bys mogl troszeczke sie wypowiedziec na temat studio 270 bo nie mam mozliwosci odsluchu i bede polegal tylko na Twojej opini a maja grac z Onkyo 828 caly zestaw studio 2
 
Ostatnia edycja:

mehias

New member
Tańsze niż seria ES? Z tego co kojarzę seria Studio 2 jest droższa. Jeśli chodzi o brzmienie to ja odsłuchiwałem poprzednia seria Studio 190 i mnie bardziej pasowały niż ES. Studio muzykalniejsze już nie grają aż tak estradowo jak ES.

Ja widze ze sa tansze ES-y kosztuja € 479,99 , natomiast studio 270 i 280 tyle samo czyli € 349,99
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
blackninja czy mogl bys powiedziec czy lepiej zagraja tansze studio 270 , 280 niz drosze ES-y 80 ???
ps. bardzo Cie prosze bys mogl troszeczke sie wypowiedziec na temat studio 270 bo nie mam mozliwosci odsluchu i bede polegal tylko na Twojej opini a maja grac z Onkyo 828 caly zestaw studio 2
ES są teraz tańsze od Studio "2" w sumie został tylko w sprzedaży zestaw w kolorze czarnym ES80/20/25c. ES są do kina i fanów głośnego słuchania, odpalasz koncert rockowy zamykasz oczy i jestes na koncercie :)

Studio są bardziej ułożone, maja okrąglejszy basik, ma większa masę, grają czyściej i przestrzenniej, wyraźniej też zaznaczono wysokie tony, mi bardziej taki styl odpowiada, a i nie trzeba na nich głośno słuchać.
 

mehias

New member
Studio są bardziej ułożone, maja okrąglejszy basik, ma większa masę, grają czyściej i przestrzenniej, wyraźniej też zaznaczono wysokie tony, mi bardziej taki styl odpowiada, a i nie trzeba na nich głośno słuchać.

I o to mi wlasnie chodzi o wieksza przejrzystosc dzwieku nie koniecznie tak glosno sluchajac , czyli byly by dobre do kina jak i sluchania muzyki ???....50/50

ps. powiedz prosze jeszcze czy bardziej sie oplaca studio 270 czy studio 280 i czy dzwiek sie rozni miedzy nimi ?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
I o to mi wlasnie chodzi o wieksza przejrzystosc dzwieku nie koniecznie tak glosno sluchajac , czyli byly by dobre do kina jak i sluchania muzyki ???....50/50

ps. powiedz prosze jeszcze czy bardziej sie oplaca studio 270 czy studio 280 i czy dzwiek sie rozni miedzy nimi ?
Charakter brzmienia będzie podobny do całęj serii, teraz trzeba dobrac odpowiedni model do metrażu pomieszczenia. 828 poradzi sobie i z największymi Studio 290 więc teraz tylko podaj jaki metraż :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zawsze się opłaca:). Może delikatnie poprawić brzmienie, mniej się grzeje:)

Kolego nie do konca, w amplitunerach mocniejszych roznica jest duzo mniejsza niz w tych ze sredniej polki czy tez z budzetowki, sprawdzalem to osobiscie. Oczywiscie to tez kwestia jakich kabli sie chce uzyc i wtedy patrzec na stosunek ceny do tego co sie uzyskalo.
 

mehias

New member
lolek126 jakie glosniki masz podlaczone kablem Qed reference fronty ???... i czy mogl bys o nich cos powiedziec jak odsluch przez te przewody ???...
 
Ostatnia edycja:
Do góry