Denon X3000 jakie kolumny

Henko

New member
Witam,
Jakie kolumny najlepiej sparują się z Denonem X3000? Czy MA RX8 zagra z nim dobrze? Teraz są wyprzedaże tego modelu i można te kolumny dostać w dobrej cenie. Czy może B&W683, a może PSB T6 ? Może jeszcze coś innego np. Kef Q900 . Proszę o opinie i propozycje ewentualnie innych kolumn. Może coś z polskich producentów np. Minas Annor, Hyperion IV. Musi to maksymalnie dobrze zagrać w stereo. Pokój 23 m2, rozstawienie kolumn 3,5m odległość odsłuchu 3,0m.Kolumny muszą posiadać mocny dynamiczny bas ( nie będzie suba ), ładną średnicę i niezbyt ostre wysokie aby nie tłukły po uszach.

Nikt nie odpowie? Czy nikt nie wie z racji tego, że amplituner nowszej generacji?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobacz ktorys z modeli dali do tej kwoty co chcesz wydac na kolumny. Mozesz tez sprzwdzic kolumny z tego przedzialu cenowego MA lub paradigmy z serii monitor.. Wez tez pod uwage ze to amplituner i to nie jakis z wysokiej polki, wiec super efektu nie otrzymasz w stereo.. Jesli zalezy Ci bardzo na stereo to jakis wzmak by sie przydal..
 
Ostatnia edycja:

Henko

New member
Wiem, że to nie amplituner z wysokiej półki ale ma wyjście pre-out i jak zadowolenie będzie niesatysfakcjonujące to planuje dokupić w miarę dobry wzmacniacz do tego. W moim obecnym Pionerku jest to niemożliwe ( brak wyjścia pre-out). Dlatego planuję wymianę całego sprzętu. A RX8 z Monitor Audio nie będzie dobrym wyborem? Teraz są wyprzedaże tego modelu. Są to co prawda chyba ciepło brzmiące kolumny a nie wiem jaki charakter brzmienia ma Denon X3000.

A jak Dali to co? Ikon6 ? czy coś innego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu poejchalbym do sklepu horna tam maja niemalze wszytskie modele dali jakie sie chce i posluchal sobeie razem z denonem i bedziesz wiedzial co Ci najbardziej odpowiada.. Na pewno wolalbym Dali od Kefa- ososbiscie. Ale to Ty musisz zdecydowac co Ci odpowiada..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry