Denon x2400h - odglos wl/wyl amplitunera

ezquerro

Member
czesc , przesiadlem sie z leciwego onkyo609 na denona x2400h i zaobserwowalem glosny odglos wlaczania i wylaczania amplitunera, cos jak trzask, strzal napiecia , czy to jest normalne w tym amplitunerze? czy powinien sie cichutko wylaczac?
 

ezquerro

Member
dzieki panowie juz myslalem ze jest uszkodzony, nie zmienia to faktu ze przejscie na czuwanie nadal bedzie mi budzic dziecko, jakos nie moge sie przyzwyczaic.
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego modelu.
mam malo miejsca na wysoki glosnik centralny, niechcialbym tez robic centralnego na frontach.

1. jezeli puszcze sygnal passtrough na tv z denona czy moge jeszce podlaczyc soundbar do TV i uzyskac na nim audio w tym samym czasie co z kina?

2. czy jak podlacze tuner sat bezposrednino do tv to czy moge puscic audio z tv i na kino domowe i soundbar w tym samym czasie?

jesli ktoras z tych opcji jest mozliwa to jak to podlaczyc?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli chcesz z soundbara zrobić głośnik centralny t w największym skrocie-sie nie uda.
 

ezquerro

Member
Ok , rozumiem ale czy wogole nie będzie dźwięku na sundbar w takiej konfiguracji? :
Tuner sat HDMI do Denona , potem passtrhrough na tv. I z telewizora HDMI albo optycznym na sundbar.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli puścisz dźwięk passtrough na tv to jak chcesz potem wrócić z dźwiękiem z powrotem i do amplitunera i do soundbara?
 

ezquerro

Member
Sprzedałem już 2400h i nie mogę sprawdzić,czy ktoś mógłby potwierdzić czy ten ampli. ma media playera i możliwość odtwarzania filmów MKV z USB?
 
Do góry