Denon X2200W + Melodika BL40

bl4ck

Active member
Bez reklam
Witam

Przejdę od razu do konkretów zdjęcie pokoju w załączniku:

Jak widać całe pomieszczenie ma 22m2 część wydzielona dla salonu to 14 m2
G1-2 to kolumny głośnikowe
S1-2 to głośniki surround które zamierzam dokupić w próżniejszym etapie tak samo głośnik centralny pod tv.

Amplituner jaki wybrałem to Denon X2200W(jeszcze nie kupiłem) natomiast głośniki Melodika BL40 mogę je mieć w okazyjnej cenie 1300zł za parę praktycznie nowe.
Sprzęt będzie służyć głownie do oglądania filmów i mniejszym stopniu muzyki. Obecnie posiadam kolumny Altus 200 i jakiś stary wzmacniasz philips z 1900 roku :p, lubię bas muzykę dance\trance, ale to co oferują altusy pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o czystość głosu już nie mówiąc o dudniącym basie. Co myślicie o zestawie który złożyłem? czy będzie konieczność dokupienia jeszcze subwoofera (czego raczej chciał bym uniknąć) ?
Z góry dziękuje serdecznie za wszystkie rady. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bl4ck

Active member
Bez reklam
Wygląd marantz strasznie mi się nie podoba. Typowałem x2200 bo jednak sporo tańszy od x2300, ale teraz zastanawiam sie również nad onkyo 656 podobno lepiej sie sprawdzi przy muzyce pop\dance\elektronika od demona.
 

lobos

New member
Bez reklam
Faktycznie tanio te kolumny. Kupuj, bo cena okazyjna.
Co do amplitunera to Denon serii 2xxx jest słaby.
Zdecydowanie lepiej kup używkę serii 3xxx, albo faktycznie coś Marantza 5xxx czy Onkyo 6xx.
 
Do góry