Denon X2000 - Zone2 bezprzewodowo

phoba

New member
Witam,


Czy jest jakaś metoda na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku na Zone2? Nie chodzi o jakąś super jakość, ale po prostu o możliwość słuchania muzyki/radia w innym pomieszczeniu niż to, w którym stoi ampli o zestaw kolumn. Nie mam możliwości poprowadzenia kabli do tego drugiego pomieszczenia kabli dlatego pomyślałem o jakimś zwykłym głośniczku bezprzewodowym (pewnie BT, ale jeśli są inne technologie to się nie upieram), tylko nie mogę za bardzo znaleźć odpowiedzi jak puścić na niego dźwięk z Zone2. Czy ktoś z Was ma takie rozwiązanie i może coś podpowiedzieć?
 

GregL

New member
W ampli masz wyjście Zone2 z przedwzmacniacza. Podłączasz do tego zestaw bezprzewodowy SoundTube WLL i już masz druga strefę z ampli a glosniki tak jak lubisz.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Sent with Tapatalk
 

phoba

New member
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie udało mi się znaleźć tego sprzętu w Polsce. Poza tym wygląda na to, że aby go użytkować potrzebny jest zarówno nadajnik, jak i odbiornik, które owszem można kupić w komplecie, ale to mocno podnosi koszt. Nie do końca takiego rozwiązania szukam, ale jeszcze raz dzięki za info.
 

GregL

New member
Można dostać w Polsce. Magia Dźwięku to sprzedaje. Kupiłem u nich. Płaciłem coś około 3200 za zestaw. Dużo ale działa wybornie. Altanę i grill w ogrodzie tak nagłaśniam. A mam dobre 40m do domu. Miałem takiego instalatora, że o kablach nie pomyślał i trzeba bezprzewodowo. Powodzenia w poszukiwaniach.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Sent with Tapatalk
 
Do góry