Denon x2000 - brak obrazu

maxi3king

New member
Witam,
Dziś włączyłem Denona x2000 i okazało się ze nie ma obrazu po hdmi out. Jest tylko dzwiek z Ps3. Kable dobre, tv i ps3 też bo podlaczalem bezposrednio. Resetowalem procesor, odlaczalem od sieci i niestety nic. Bezpośrednie połączenie avr z tv też nic nie daje. Gwarancji niestety brak. Ile moze kosztować wymiana hdmi? Czytałem ze Eic liczył sobie 1300 zł... Moze są jakieś domowe sposoby?
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Nie mam denona ale wejdz w ustawienia source setup i poprobuj bo można wylaczac dźwięk albo wizje jest parę kombinacji.Pozdro
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zadzwoń do Horna i spytaj, może mieli już podobne sytuacje i podpowiedzą co zrobić...może być problem z softem, bądź faktycznie coś poważniejszego. Jak wyślesz do serwisu to zdiagnozują i będziesz wiedział czy warto naprawiać.
 

maxi3king

New member
Dzieki za rady, na razie bez skutku. Infolinia horn nieczynna przez 2 tyg:-D Na razie wymyslilem podlaczenie ps3 do tv a dzwiek przez optyczny.
 

maxi3king

New member
Ale to co przez HDMI jest dźwięk a wizji nie ma?.pozdro
zgadza sie. Mam polaczenie ps3 - denon - tv i jak pare dni temu wylaczalem sprzet bylo ok, wczoraj wlaczam i slysze dzwiek z konsoli, ale obrazu brak i napis na tv brak sygnalu. Byla niezla burza też aż spalilo mi router ale ampli podłączone było to listwy wyłączonej. Kable ok, wejscie w tv tez, bezpośrednie połączenie z tv też nic nie daje, ustawienia video w ampli jakie były to zmieniałem, też zrobiłem reset, ale jako ze mam spalony router to nie moge zrobić znow aktualizacji:-D Trochę zaluje teraz bo kupiłem rok temu w sklepie ale bez gwarancji bo niby zwrócony przez klienta wiec używany za 500 taniej
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
No fakt gwarancja dobra rzecz , ale listwa nawet wyl. Nie daje 100% zabezpieczenia:-( ,to nie ciekawie ,wątpie ze aktualizacja cos da .Powodzenia
 

maxi3king

New member
Dziwna sprawa, nie dość, że nie ma obrazu po hdmi (jest dzwiek) to zamiast tego załatwiłem kabel optyczny i myslalem ze polacze tv z konsola hdmi i ampli z konsola optykiem... I co, nie ma dźwięku (ustawienia w konsoli porobione). Dziwne, że nagle tyle problemów... Albo coś się nagle poprzestawiało albo popsuły nagle wejścia. Trudna sprawa.
 

phoba

New member
maxi3king - i co? masz jakąś diagnozę, opinię, efekt? U mnie dzisiaj rano też padło video na HDMI OUT. Ale co dziwne, padło też chyba wejście w TV, bo to, do którego był podpięty Denon nie widzi też żadnego innego sygnału wpuszczonego bezpośrednio na TV z pominięciem Denona. Burzy u mnie nie było, ale wczoraj przepinałem kabel HDMI między Denonem a TV i chyba podczas tej operacji Denon był włączony. Czy tu może być przyczyna? Np. jakieś przepięcie, iskra podczas przepinania, która uszkodziła oba gniazda HDMI tzn i w Denonie i w TV?
 
Do góry