Denon POA A1HD/AVC A1HD

PIGMENT33

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Nazbierałem trochę gotówki i mam zamiar zakupić niby kiedyś hi-endowy zestaw Denon POA A1HD/AVC A1HD. Mam głośniki do kina domowego 5.1. Kable od centralnego i sorrundowych wkute w mur, Także interesuje mnie tylko 5.1, a nie żadne Auro3D czy Atmosy.. Czy ktoś miał bądź ma taki zestaw. Chciałbym zaciągnąć opinii jak to się sprawuje w kinie i w stereo. Czy ten zestaw tak pięknie gra jak wygląda i kosztował? I wiele innych pytań. Proszę pomóżcie w tej kwestii. Boję się utopić kupę kasy na piękną zabawkę która słabo się spisuje. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. A napaliłem się na ten zestaw okrutnie...
 

PIGMENT33

New member
Żródło to Oppo 105 i tylko pliki DSD z twardziela. Chcę połączyć Oppo z procesorem po XLR, a kino domowe po HDMI. Procesor już kupiłem ( czarny 120V ) za 2000 EUR z wysyłką pancerną. Szukam po cichu przed żoną końcówki POA. Może ktoś wie gdzie ją dorwać ( czarna )???
 

PIGMENT33

New member
Sprawuje się wybornie, pytanie jaka cena i źródło.
Witaj. Z tej strony PIGMENT33. Odpowiedziałeś mi na pytanie dotyczące opinii na temat zestawu Denon AVP/POA. Czy mógłbym porozmawiać z Tobą telefonicznie na ten temat??? Póść proszę SMS-sa pod 507 106 509 to zaraz przedzwonię. Pozdrawiam.
 
Do góry