Denon PMA 720 + BL 30

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Czyli budżet niezbyt wysoki. Zobacz te JBL lub Magnaty, co Przemek podał. Możesz też wyczaić coś z drugiej reki. Tu masz licytacje Klipsch F2 KLIPSCH SYNERGY F2 , cena za komplet,okazja (4150244267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Na Tablicy są też Klipsch F1 za niecałe 1200zł, ale uważam że na ten metraż lepiej brać F2. Możesz też zerknąć na monitory np. Paradigm Monitor Mini ( pewien koleś ma je w 17mkw i mówił że dają radę)
 

urbinio87

New member
No dobrze to kolumny a co ze wzmacniaczem bo tego HK980 nigdzie nowego nie mogę dostać a używka jest tylko za 900 myślicie żeby go brać czy lepiej tego denona i wtedy jakieś kolumienki? Korca mnie te tonisle maestro II 180 co o nich sadzicie ?? Albo jamo s606??
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z Jamo w stereo daj sobie spokój. Nie mam porównania HK z Denonem, więc nie podpowiem. HK 980 słuchałem, ale na całkiem innych kolumnach, więc też nic to nie pomoże. Te Tonsile słyszałem że nie są złe, ale bardziej mnie się podobają Maestro S.
 

urbinio87

New member
No i mam dylemat. Kurde no nie wiem co zorbic chyba zdecyduje się na Denona w razie co będzie można go rozbudować i gwarancja będzie. Fajne te Maestro ladnie wygladaja ale tak samo spodobaly mi sie monitor audio MR4 sproboje cos ponegocjowac. A może masz dla mnie jakas inna propozycje z jakiegos zestawu stereo ??
 

urbinio87

New member
Niestety nie w moim zasiegu finansowym w takim razie zostane tak jak mowiles przy tonsil maestro S chyba ze dobra cena wynegocjuje za Dali concept.
A moze TONSIL FENIX II albo MAGNAT SUPREME 802 340W
albo jeszcze WHARFEDALE DIAMOND 10.4 ??
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z tego co pamiętam Tonsil Fenix były klasowo niżej od Maestro, więc jak już to bym brał te drugie. Ogólnie co do kolumn i wzmacniaczy to posłuchaj gdzieś, bo nikt konkretnie Ci nie powie żebyś brał ten a nie inny. Każdy ma inny gust. Tego Onkyo nie słuchalem.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Concepty 6 brzmia fatalnie, przynajmniej dla mnie. One nie maja nic basu, wyeksponowana sredniaca i jazgotliwa gora pasma. Z Denonem to bedzie katastrofa, wiem bo sluchalem kiedys takiego polaczenia. Do dyskotekowej muzyki to konturowe kolumny, cos z JBL, Klipscha, Roth.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Na 20mkw to Monitor Audio MR 6, bo MR4 będą za małe.

Zależy, u mnie MR 4 grają na 20 metrach i jest świetny czytelny dźwięk .Nic nie dudni, jeżeli kolumny staną blisko ściany basu jest nawet za dużo.Największa zaletą tych głośników jest stereofonia ,źródła pozorne są wycięte niemal punktowo
Jedno jest pewne nie są to kolumny dla miłośników romantycznego brzmienia
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Cena normalna, po katalogu ;), za 1700 to szału nie ma.
Jeśli ci się podoba ich brzmienie to poszukaj jeszcze gdzieś 10.7
 

urbinio87

New member
Duża różnica między 10.6 a 10.7 znalazłem 10.6 za 1600 zł a 10.7 już ponad 2tysiące i moje pytanie czy jest sens dokładać te 500 zł
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Whiplash bzdury piszesz niczym nie poparte ,największą renomę Onkyo zdobyło na wzmacniaczach stereo

Przeciez pisze ze slyszalem taka opinie, amplitunery KD onkyo w stereo sa takie sobie.

Duża różnica między 10.6 a 10.7 znalazłem 10.6 za 1600 zł a 10.7 już ponad 2tysiące i moje pytanie czy jest sens dokładać te 500 zł

Zawsze warto ;) 10.7 to juz fajne kolumny. A co to sie horn wycofal z dystrybucji wafli?
 
Ostatnia edycja:

urbinio87

New member
Byłem dzisiaj na dwóch odsluchach i powiem szczerze że WHARFEDALE DIAMOND 10.6 chowają się przy Tannoy Mercury V4 to są obecnie kolumny których poszukuje w dobrej cenie pasuje mi w nich wszystko nawet kolor :) Napisałem do Ninjy, żeby podesłał cenę i kupujemy :)
 
Do góry