Denon, onkyo czy yamaha

Zielin99

New member
Witam

Zastanawiam sie nad wyborem amplitunera miedzy
Denon 1508
Onkyo 505
Yamaha 461

Kolumny juz wybralem QQ500.

Pokoj okolo 20 m2. Bede uzywal glownie do kina domowego70% i muzyki 30% slucham prawie kazdego rodzaju muzyki z przewaga hip hopu.
 

waldi58

New member
Miałem Yamache 440 i 661 teraz mam Onkyo 605 i moim zadaniem Onkyo jest najlepszy do kina domowego i nie tylko kina. Po zakupie Onkyo przekonałem się że męczyłem sie z Yamachą a szczególnie z ustawieniami które są zagmatwane nawet z instrukcją. Nigdy więcej Yamacha.
Pozdr...
 

LoOkas

New member
Mam oto taki zestaw :
Onkyo TXSR505 + ONKYO DV-SP 405 + JAMO E7 [E7SUB+E7CEN+E770+E750]
Kupiony poprzez blackninja. Jestem bardzo zadowolony z zestawu!
 

Zielin99

New member
To juz wybralem Onkyo 505 z QQ500 bedzie dobrze.

Teraz tylko dobrac DVD, szukam aby odtwarzal tez Divx i obslugiwal napisy i mial wejscie USB.
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
tak szczerze mówiąc, to 405 średnio wymiata z tymi divx-ami.. :/ tym bardziej z usb... moja wiwa zasilała dysk 80GB przez usb i żyła - odtwarzała wszystko i zawsze... 405 nie dośc, że nie pociągnęła takiego dysku (potrzebny z zewnętrznym zasilaniem), to w dodatku muminki mojego dziecka nie działają... ;)
PORAŻKA! :>

za to normalne divx na CD/DVD, czy normalne dvd chodzą jakościowo o wiele lepiej i tutaj mam bardzo pozytywne wrażenia.. mp3 również grają całkiem przyzwoicie, a najważniejsze jest to, że wszystko da się obsłużyć jednym pilotem...
REWELACJA! :>
 
Do góry